Wpis z mikrobloga

Jebłem z mojej grupy dziekanskiej. Chcą iśc na piwo integracyjne, jako ze doszlo kilka nowych osob, ktos rzucil pomysl srody. Napisalem w poscie ze raczej mnie nie bedzie, jako ze popielec, ale zycze milej zabawy itd (mozecie myslec co chcecie, mam swoje przekonania).

Generalnie wiekszosc grupy powiedziala to samo, oraz zyczyli reszcie dobrej integracji.

no i zaczelo sie, trzy osoby widocznie wziely mnie za ognisko zapalne rezygnacji wiekszosci z imprezy.

"katolu"

"ksiadz cie pewnie w dupe dojezdzal"

"sredniowieczy dziad"

"wsadz sobie w dupe przekonania"

"jak chcesz #!$%@? grupe to wypiżdzaj"

Smiechlem hardo xD

cala reszta widzac to jak sie zachowuja takze odwolala przyjscie, umowilismy sie normalnie na czwartek w milej atmosferze, dorosli ludzie podobno, a zachowuja sie jak #gimbaza.

z jakiegos powodu jak ktos odmawia miesa z powodu przekonan to nie ma wielkiej gownoburzy.

#coolstory ? #studbaza #firstworldproblems
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crazy_drummero: To że ktoś nie pracuje w szabas albo nie imprezuje w święta katolickie to ja rozumiem i szanuje. Jedyne zastrzeżenia jakie mam do ludzi wierzących to to, że tak bardzo lubią wymyślać sobie prześladowania. Więc wrzucaj fotki tych wiadomości, bo sorry, ale nie wierzę że ktoś ci takie rzeczy ot tak napisał

"ksiadz cie pewnie w dupe dojezdzal"

"sredniowieczy
  • Odpowiedz
Więc wrzucaj fotki tych wiadomości, bo sorry, ale nie wierzę że ktoś ci takie rzeczy ot tak napisał


@marcin-: Bo nie zgadza się z twoim światopoglądem?
  • Odpowiedz
@some1: Bo jest mało prawdopodobne psychologicznie żeby kolesia tak wyzywali tylko dlatego że nie chciał iść na piwo. A co do mojego światopoglądu to jestem głęboko wierzący, ale staram się nie popadać w paranoje.
  • Odpowiedz
Bo jest mało prawdopodobne psychologicznie żeby kolesia tak wyzywali tylko dlatego że nie chciał iść na piwo.


@marcin-: Ja uważam, że jest duże prawdopodobieństwo z prostego względu. Sam miałem do czynienia z osobami często tutaj nazywanymi jako "gimboateiści", którzy konstruowali podobne zdania jak Ci znajomi z roku @crazy_drummero
  • Odpowiedz
Bo jest mało prawdopodobne psychologicznie żeby kolesia tak wyzywali tylko dlatego że nie chciał iść na piwo


@marcin-: Bardzo prawdopodobne. Takich patoli na uczelniach to teraz jest zdecydowana większość. Całe szczęście już jestem 2 lata po całym tym cyrku i nie wrócił bym tam, mimo, że umiałem trzymać takich imbecyli krótko na smyczy (czyt.: miałem notatki z zajęć).
  • Odpowiedz