Wpis z mikrobloga

@iwannafreshstart najlepsza rada jaka usłyszysz, to wynajmi sobie auto, pojezdzij, zobacz sam jak jest, czy ci się podoba i nie słuchaj #!$%@? innych. Wynajnij sobie w korporacji na miesiąc, oddaj, wynajnij miesiąc u partnera na bolcie, porównaj gdzie ci lepiej. Weź ogłoszenie z olx pierwsze lepsze i w zasadzie dzisiaj dzwonisz jutro jeździsz. Tylko badania se ogarnij i niekaralnosc.
@iwannafreshstart: Bolt/uber kręcisz się za grosze, ale masz mało przestojów i robisz tym obrót. Korporacje zwykle mniej jazdy, ale lepszy przelicznik obrotu do kilometrów. Gdzie lepiej? Na to odpowiedzi nie ma. Jak planujesz jeździć na swoim to właściwie sens na dłużej ma tylko hybryda w lpg. Na kogoś aucie często wyjdzie w okolicy minimalnej.
@iwannafreshstart Nie są to skrajne opinie, ponieważ nie poruszył tematu zarobków i kolometrów które będziesz robił. W zależności od miasta zarobek może wychodzić tu i tu podobny, co nie zmienia faktu że poza mnożnikami z aplikacji z pojedynczego kursu zawsze zostaje ci mniej. Tam robisz ruchem obrót. Idź tak jak on zaproponował do pośrednika aplikacji/normalnego korpo. Nawet na czyimś spokojnie sobie możesz wyliczyć opłacalność jazdy swoim autem i czy ta praca ci