Wpis z mikrobloga

Pomóżcie bo mam mały #mindfuck Koleżanka wymieniła screen protector w telefonie. Jak wziąłem go do ręki to zobaczyłem że na całym ekranie widać skośne, równolegle linie. Linie te znikają jak ruszam telefonem - widzę je tylko jak patrzę nieruchomo. Koleżanka mówi że ich nie widzi. Spytała swoich znajomych i nikt nie widzi nic nietypowego. W sumie nie często widziałem jej telefon przez zmianą szkiełka ochronnego ale nie przypominam sobie żeby to było wcześniej. Nie wiem czy moje oczy widzą jakoś inaczej czy co. Zrobiłem zdjęcie i na zdjęciu koleżanka te linie widzi. To szare linie pod takim kątem \\\\\. Nie wiem czemu ja je widzę gołym okiem a koleżanka nie. Mieliście tak kiedyś?

#optyka #elektronika #niewiemjaktootagowac
kotbehemoth - Pomóżcie bo mam mały #mindfuck Koleżanka wymieniła screen protector w t...

źródło: temp_file7472520383433585991

Pobierz
  • 11
Zmień tapetę na jednolitą jasna i zobacz czy dalej widać , jeśli tak to możliwe że to co jest naklejone na ekranie ma taka fakture. To jest tworzywo formowane w jakiejs prasie czy czyms takim w wiekszym formacie. Pozniej jestvwycinana do rozmiaru ekranu i może ta płaska forma miała taką fakture, albo to wada fabryczna tej osłony.