Wpis z mikrobloga

@BArtus: Hmm, masz jakąś sugestię jak możemy rozegrać to koncepcyjnie? Problem jaki tutaj dostrzegam jest taki, że potrzebujemy znać ile jeszcze jest wpisów do doładowania podczas gdy teoretycznie taki mikroblog jest nieskończony, czyli mamy (x przeskrolowanych wpisów) / (nieskończoność) co nie napawa optymizmem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jest to dosyć skomplikowany temat też pod tym względem, że większość treści w Wypieku ładuje się dynamicznie i jeśli jakaś
@bakehaus @BArtus
Taki pasek postępu byłby bardzi fajny przy przegladaniu wpisu, który ma sporo komentarzy. Wtedy progressbar mógłby pokazywać ile jeszcze ich zostało do przeczytania.

W sumie może sam dodam taki ficzer do Wykop X Style. ( ͡º ͜ʖ͡º) Właśnie rozkminiam jakby to zrobić za pomocą samych styli CSS bez JavaScriptu.

Na mikroblogu takie coś nie miałoby sensu, bo tak jak zostało już napisane - mikroblog jest
@BArtus per_page podawane jwt w niektórych miejscach w wiadomym celu i zwrotka zawiera informację o ile elementow prosiliśmy.

Total pojawia się tylko w kilku miejscach, np. przede wszystkim w liczbie komentarzy pod wpisem, albo tak jak pokazales w liczbie hitów.

W większości miejsc na mikroblogu np. najnowsze, aktywne, albo z konkretnego tagu nie ma "total" bo taka wartość nie ma sensu, bo "gorące" nawet z 2h godzin można wyświetlać w zasadzie az
@BArtus ja w swoich stylach do wykopu Progress bar już dodałem, jeśli masz ochotę możesz wypróbować na przeglądarce. Zdziwiłem się, bo działa to bardzo fajnie i faktycznie jest przydatne (myślałem że to będzie taki bajer, co się go włącza żeby przetestować, ale pon kilku dniach wyłącza bo denerwuje, ale jednak nie).

https://github.com/wykopx/WykopX/wiki/Changelog/#2230-progress-bar

Także szacun za pomysł, bo mi taką funkcja nawet do głowy nie przyszła :)

Czekamy aż wypiek zaimplementuje podobne cudo.
Pobierz WykopX - @BArtus ja w swoich stylach do wykopu Progress bar już dodałem, jeśli masz o...
źródło: temp_file4640698160479551091