Wpis z mikrobloga

#ps5 #eldenring #xbox #darksouls Po powrocie z rocznej przerwy w Elden Ring całkiem nieźle mi szło do momentu aż napotkałem Melketh’a. Walczę z nim już 3 dzień. Bez skutku. Padam na drugiej fazie. Najpierw szybko ubija mojego mimika, potem mnie. Próbowałem go cheesować zgniłym oddechem, ale bez skutku. Obecnie dotarłem najdalej z taktyką z mimikiem i szponem bestii, ale pod koniec zawsze nas wybija. Macie może na niego jakiś sposób?
  • 19
Walczę z nim już 3 dzień. Bez skutku.


@rob3raht: idź w inną stronę, wbij trochę leveli i wróć do niego, nie ma czegoś takiego jak jedyna słuszna taktyka, ale ze względu na otwarty świat balans bossów jest fatalny w ER, jak grałem to chciałem zrobić level cap na 60, ale za bardzo się męczyłem, dopakowałem do 120lvl i z niczym już nie było większych problemów
@rob3raht: Nie pamiętam jak pokonałem, ale dla mnie to był najtrudniejszy boss po Malenii. Spróbuj zacząć bez mimika, żeby nauczyć się unikać jego ataków. Jak już zaczniesz ogarniać, to wtedy sobie mimika odpal. Granie z mimikiem sprawia, że zamiast uczyć się co robi boss i jak sobie z tym radzić porostu liczymy, że walniemy go w plecy, jak się mimikiem zainteresuje.
@rob3raht Unikaj jego ataków dłużej. Po serii w powietrzu on może mieć ten wybuch i krótkie okienko na atak. Potem seria jego ataków znów może trwać długo. Czekaj na szansę. Więcej uników i cierpliwości.
@rob3raht: 60 vit, staty minimum do trzymania broni, udzwig zeby nosic to co chcesz i reszta w int (jezeli uzywasz tez innych broni pod int to tym bardziej), co do bossa to git gud, musisz sie nauczyc go unikac, obejzyj sobie tutka na yt
@rob3raht PANOWIE UDAŁO SIĘ! kurde nie wierzę! Przed przyzwaniem mimika ubrałem mediation ściągający uwagę i armor Rhadana. Po przyzwaniu mimika wszystko zdjąłem i jak uderzał mimika spamowałem w niego te pioruny. Dołowanie trochę farta kilka ms i trafiłem. Ahh co za satysfakcja :).
rob3raht - @rob3raht PANOWIE UDAŁO SIĘ! kurde nie wierzę! Przed przyzwaniem mimika ub...

źródło: Zdjęcie z aparatu

Pobierz
@rob3raht: mozesz zrespeccowac, dajesz do renalli larval tear i mozesz od nowa rozdac statystyki. 60 vigoru to hard cadp, posiadanie mniej bedzie problemem. Możesz tez przyfarmic runy i podbic, masz 105lvl wiec to nie bedzie problem. Polecam Mogh Palace
Ew jak grasz na PC moge pomoc ubic bossa
@rob3raht: za dużo podbitych statów masz. Takie rozłożenie punktów nie daje żadnych korzyści.
Jednym z najlepszych buildów jaki miałem był ten skierowany na siłę. Do tego broń Iron Ball z odpowiednim popiołem i wchodzisz w bossów jak Polański w trzynastkę.