Wpis z mikrobloga

@Nill0n: Aaa chodziło mi o garso... XD

Ale to też jest plan, niech ktoś ją sprawdzi bo dziwnie jej z oczu patrzy i robi full serwis i mam przeczucie że musi być ostro poćpaną #!$%@?ą. :D
@Nill0n: Ja też i to był o jeden raz za dużo.

I tak dobrze że tylko paliła bo jak zobaczyłem że szuka łyżki i coś podgrzewa to pierwsze skojarzenie - walenie w żyłę, ostro byłem obsrany wtedy. :D

@Aguirre_gniew_brzozy: No właśnie wygląda na taką patusiare i dziwnie jej z oczu patrzy bo na którymś ogłoszeniu ma filmik, pociąga i odrzuca jednocześnie, jestem #!$%@?. :D

@WolvvloW: Odwołałem jak już była w taksówce i zablokowałem numer, #!$%@?ę, 1400 w portfelu zostało przynajmniej....
Chociaż miałem dylemat bo przez telefon brzmiała miło a jej głównym pytaniem było to czy nie mam w domu psa... xD
Ogólnie to mam taktykę bo zawsze mówię że za ścianą jest lokator w razie W, więc niech się #!$%@? nie czują zbyt swobodnie. :P

@nanotecz Nie był bo częstowała szczyponosem przed podgrzaniem ale podziękowałem.
@WolvvloW: Nie napisałem że rucham a że mam relację, niekoniecznie muszę z niej korzystać, ot, możliwość wyboru.

A z dziwki nic nie wyszło i bardzo dobrze bo by mnie moralniak zjadł. :D