Wpis z mikrobloga

@LucaJune: mam w domu master 2 i zamiast niej wole używać microsoft sculpt ergonomic mouse, a żona używa mx vertical. no ale 3 ma kółko pod kciukiem więc może być bardzo fajna, miałem kiedyś to w mx master i było super
@LucaJune master 3s jest wspaniały. Scroll pod kciukiem staje się po niedługim czasie tak zupełnie naturalny, że go potem brakuje gdzieś indziej. Ale jeśli zamierzasz odpalić czasem jakąś gierkę na pececie z tą myszka, to zapomnij. Jest za wolna. Bardzo precyzyjna, ale wolna jak diabli.
@Goddy gier nie będę odpalał na pewno. Ale kurde moje cebulowe serduszko trochę płacze na myśl o wydaniu 5 stówek na myszkę.
No ale to w sumie do pracy głównie
@LucaJune Bardzo dobrze działa. Mam myche i kawkę podpięta do służbowego laptopa i prywatnego kompa. A i czasem mój różowy usiądzie do mojego biurka podpinając się do dużego monitora i od razu ma myche i klawiaturę skonfigurowaną.
  • 0
@fasola_i_groch: Ta klawiatura widzę ma do wyboru 3 opcje klawiszy - z wyraźnym kliknięciem, ciche sprężynujące i liniowe.
Jak nie miałem nigdy mechanika i zależy mi raczej na cichej pracy to domyślam się, że ciche sprężynujące jest najlepszym wyborem?
@LucaJune: jak nie jesteś maniakiem mechanicznych to moze wersja zwykła, chociaż tej nie dostaniesz w pl z normalnym układem klawiszy (płaski enter), musiałem ściągać ze stanów, duża wtopa logitecha.

Co do przełączania między kompami to klawiatura ok bo masz osobne przyciski i 1 kliknieciem wybierasz co chcesz, ale myszka ma jeden przycisk i musisz nim klikac miedzy pierwsza, druga i trzecia opcja czyli przy 2 kompach raz klikasz raz , a
@LucaJune: dokładnie tak, ciche sprężynujące. Bedzie głośniej od membranowej ale bez przesady. Warto. Co do przełączania to dziala jak złoto, mam skonfigurowane tak 2 laptopy + telefon. Aby odpisac na sms nawet nie odrywam ręki od klawiatury, po prostu przełączam urządzenie 1 klawiszem. Dodatkowo pod laptop korzystam tylko z 1 dongla dla klawiatury i myszki (nie potrzebujesz osobnego dla każdego urządzenia)