Wpis z mikrobloga

Hej mam pytanie, mam iPhone 15 pro, iOS najnowszy, telefon mam od tygodnia, irytuję mnie takie coś, że naciskam przycisk blokady telefonu, ekran gaśnie, gdy chce go odblokować uruchamia się dźwięk blokady i ekran w dalszym ciągu jest czarny, dopiero jak nacisnę jeszcze raz to ekran się zapala... coś mam włączone czy co? #ios #apple #iphone
  • 8
@fiksbo hard reset (kliknij przycisk volume up, puść, volume down, puść i kliknij i trzymaj przycisk power aż do zobaczenia logo ). Nie tracisz danych
  • 1
@uszyk90: mnie nie wmieszasz w te wojenki android i ios xD miałem wcześniej iphone 6s ponad 7 lat, potem przesiadłem się na oneplusa 7t, i teraz padł wybór na iPhone, przede wszystkim system prosty, w androidzie grzebałem, bawiłem się w custom romy ale to nie dla mnie, dodatkowo nie miał już żadnego wsparcia ten oneplus, miałem wcześniej ajfona i nie narzekałem, teraz też chciałem spróbować z nim, zobaczymy... na razie jestem
  • 0
@takikaprys: miałem wcześniej oneplus 7t, tam to mi długo trzymała, tutaj trzyma mi jak naładuję do 80% o 9 rano i użytkuję intensywnie, czyli oglądam często tiktoka, facebooka przeglądam, messenger, bussines suite to tak pod wieczór znowu włączam na 80%, nie ładuję do 100 bo podobno lepiej bateria trzyma jak się ładuję do 80, raz mi naładowało do 100 procent to mi cały dzień trzymał, ale nie ukrywam, że jak na