Wpis z mikrobloga

@mango2018: Typ ma pewnie na koncie tyle milionów, że spokojnie może się zaszyć gdzieś w Tajlandii do czasu powrotu pisu do koryta. Niby tak można i wielu na to by poszło, ale dla mnie ta twarz to jeden z powodów dla których zaczynam nienawidzić tego #!$%@? o patriotyzmie i w sumie Polski jako państwa. Patrząc na to co się dzieje na wschodzie, właśnie tacy jak on, takich jak ja, bez mrugnięcia
Prezes wyciągnie kopyta i się rozpadną na dwie frakcje, złodziejsko-vateuszową i zjebowo-ziobrową


@thorgoth: Jak dobrze pójdzie to stanie się to jeszcze za życia Prezesa. On obecnie nie jest niczym więcej jak tylko figurą woskową z wbudowanym odtwarzaczem #!$%@? aforyzmów, nich tylko mu się jeszcze trochę pogorszy i zaraz frakcje i frakcyjki PiSu skoczą sobie do gardeł.
że spokojnie może się zaszyć gdzieś w Tajlandii do czasu powrotu pisu do koryta.


@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: Raczej PiS nie wróci do koryta, chyba że w nowej koalicji się pokłócą i pożrą i doprowadzą do wcześniejszych wyborów, nie robiąc porządku z medialnym szambem.
I nie wystarczy tylko oczyścić TVP z kilku funkcjonariuszy, jest jeszcze Polska Press od Danielka i trzeba obciąć wszelakie wsparcie z podatków i spółek dla Sakiewicza i portali na w.
@mango2018 myślę, że PIS może bardzo szybko wrócić do rządzenia. Nowy rząd nie musi nawet odwalić niczego szczególnego. Wystarczy, że nikogo nie rozliczą i nie zrobią porządku z TVP. Wtedy przy następnych wyborach już takiej frekwencji nie będzie, bo ludzie będą słusznie rozczarowani i wygra beton.

Oczywiście sobie i każdemu życzę żeby rozliczenie nastąpiło szybko i zgodnie z prawem
Nowy rząd nie musi nawet odwalić niczego szczególnego. Wystarczy, że nikogo nie rozliczą i nie zrobią porządku z TVP.


@Bomfastic: Dokładnie tak. I nie wystarczy rozliczyć TVP, ale trzeba też zrobić porządek z Polska Press i spółkach skarbu państwa i odciąć od koryta Gazetę Polską i Kranowskich.

Ale z tego musi zdawać sobie sprawę zarówno KO jak i PSL i Lewica, że jak się teraz nie dogadają i pokłócą zanim zdążą