Wpis z mikrobloga

@wojtoon ja też mam po kablu tylko, dlatego zakładam, że mamy te same jednostki - dokupilm sobie urzadzonko AAWireless wpięte po usb w podłokietniku.
@wojtoon: Jak naprawdę dużo jeździsz i cię stać to najlepiej kupić coś z segmentu E. Audi A6 jest chyba obecnie najtańsze, bo bmw i merc mają nowe modele z kosmicznymi cenami.

Wynająłem raz a6 40tdi. Jeśli chodzi o dynamikę to jest mocno średnio, ale nie można powiedzieć że nie jedzie. Przy prędkościach autostradowych jest większy problem, a vmax to gdzieś 210-220. Tym nie mniej jak jechałem pustymi drogami w czasie świąt
@wojtoon

Masz panoramę w dachu? Bo jeśli bym nie miał to może bym wcisnął dłoń na płasko - normalnie nie ma opcji się wyprostować chyba, że ktoś jeździ na garbatego.

Nie mam i miejsca jest sporo, może dlatego, że mam raczej dłuższe nogi niż tułów ¯\(ツ)/¯

Android się nie rozłącza? Jesteś pewien że masz superba?

https://www.briskoda.net/forums/topic/512505-handsfree-disconnect-in-android-auto/

we wtorek jechałem 11 godzin, wszystko działało ¯\(ツ)/¯

Musisz jeździć jak dziadzia że robisz 1000km na
@tomekwykopuje
Bo każdy salon daje na próbę auto do pogonienia 10 godzin dziennie...

Ty myślisz, że to nowa astra, że siadasz i od razu masz dość tego rowa w poprzek fotelu pod udami? Nie. Takie rzeczy odkrywasz po 4 godzinie w trasie.

A co do spalania mam porównanie z innymi autami tej mocy. #!$%@? mać, nawet toyota proace czy citroen Berlingo załadowane pod korek na pace nie palą w trasie tyle co
@wezsepigulke: Chyba kolego nie bardzo ogarniasz o jakim aucie mówisz.
Te 4x4 to takie patykiem pisane - to jest przednionapędowy kloc który załącza tył jak uzna, że przód sam sobie nie da rady...w praktyce raz na tydzień na mokrych pasach na światłach. Na autostradzie normalnie lecisz na przednim napędzie - poznaję bo jak się załączy tył to wyje most...jak to w aucie klasy "premium".
@jasiekkkk: Analogowe zegary są droższe w produkcji, wielkie i ciężkie, więc nigdy nie wrócą (i dobrze). Ważne, żeby tępogłowi decydenci w markach pozwolili na EKRANIE wyświetlić sobie jakie tylko zegary chcę, przede wszystkim takie co wyglądają jak analogowe - odnoszę się do debilizmu BMW