Wpis z mikrobloga

#famemma poziom zażenowania przy wczorajszych Aferkach był tak wysoki, ze wyłączyłam po 15 minutach. Głupawy uśmieszek, czerwona twarz, żenujące. Chłop zamiast sobie zrobić przerwę to jedzie na siłę na tym wózku, który już dawno nie ma kół.

Pomijam już to co zrobił, czy tam nie zrobił, ile ma cm kolbase i ile nagich zdjęć koleżanek rozesłał. Koleś jest pogubiony i stłamszony wewnętrznie, na każdym kroku robi z siebie ofiarę mimo, że udaje że tak nie jest.

Źle się na to patrzy, poziom fałszu wybija poza skalę.

Jeszcze kilka takich programów, filmików w tej konwencji a coś czuję, ze zostanie tylko widownia z Choroszczy. Choć nie wiem czy i oni dadzą radę.
  • 9
@XYZ91: przecież na jego knagę jest lista z zapisami zejdźcie na ziemie xD wystarczy fejm a on ma jeszcze siano czyli jest magnesem na dupy

@programista_wykopek: jezeli takie muranskie denisy i inne cioty nie dostaja cancela to powodzeniem z cancelowaniem goscia za teksty do kolezanki
@Odki: I co w związku z tym. ? Chcesz mi powiedzieć, że oprócz dzieci to oglądają go jeszcze zwykle szony ? No kto by pomyślał xD