Wpis z mikrobloga

@wykop oczekuje od was wyjaśnień, czemu moje wykopalisko jawnie pokazujące to jak przyzwalacie na pomawianie Carrionera od pedofili zostało usunięte. Zrobiłem drugie ale nawet się nie wyświetla jakbyscie dali mi shadowbana. Bo co, bo mówie niewygodną prawde na wasz temat cenzorzy? Czy wy PZOWALACIE NA POAMWIANIE OD PEDOFILI przez sekciarzy, i hejterów niewinnego człowieka? Prosze zbanować użytkownika pomawiającego Carrionera. Wysłąlem dwa zgłoszenia o atak na Carrio, i że jest pomawiany od ciumciurukbobiarzy. Jak nie zostane przeproszony za cenzurowanie mnie, i nie zobacze że tamten przegryw został zbanowany, wysyłam dowody do Carrionera, by mógł was pozwać. On pozwał hieny rasowe, i skoro zezwalacie na pomawianie Carrionera od pedofili, i jeszcze cenzurujecie mnie, który nagłaśnia to że nic z tym nie zrobiliście to was też będzie mógł

#wykop #carrioner #redpill #inicjatywanarzeczwalkizhejtemnacarrio #youtube #pandoragate #wykopgate
FuckGodPL - @wykop oczekuje od was wyjaśnień, czemu moje wykopalisko jawnie pokazując...

źródło: obraz_2023-11-02_231333761

Pobierz
  • 3
  • 1
@Trauma_Teddy: zgłaszałem post jednego przegrywa co Carrionerowi zarzucał pedofilie. Patrzę, i zgłoszenia odrzucone. No to wrzucam wykopalisko, by nagłośnić że jest przyzwolenie na pomawianie innych ludzi to spadło. Wrzucam nowe ale okazuje się że dostałem shadowbana, bo cenzuruja niewygodna prawdę. Musiałem napisać ten post. Zescreenowalem go, i wrzuciłem na mój yt tym razem więc nie zniknie. Przekazujcie dalej by wywrzeć na nich presję bo oni się przyznają do błędu jak zobaczą