Wpis z mikrobloga

do wszystkich cymbałów piszących:


@affairz: barany nie rozumieją, że nowa władza dalej ma g do powiedzenia w NBP

Będzie zdziwko Joasi jak złożyć taki wniosek a Glapa powie ok głosujemy za XD


@mickpl: Glapa nie podniesie, już pisałem, rozgrywka idzie na wybicie inflacji w góre pod wybory samorządowe.
  • Odpowiedz
rozgrywka idzie na wybicie inflacji w góre pod wybory samorządowe


@wuwuzela1: Jak wierzysz w motywacje polityczne to sensowniej jest właśnie szarpnąć do góry i podnieść bezrobocie.
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: Jak wierzysz w motywacje polityczne to sensowniej jest właśnie szarpnąć do góry i podnieść bezrobocie.


@mickpl: Nie szarpnie bezrobociem tak szybko tym bardziej, że trwa niż demograficzny srogi. Musiał by rzucić z 10%
Stad grają na podbicie inflacji i stąd Orlen już dźwiga ceny paliw + stopy podbija oknsumpcje, o ekspansji fiskalnej nie wspominająć.
Wszystko pod kampanie 2024
  • Odpowiedz
@affairz:

do wszystkich cymbałów piszących:

Jak już wyzywasz ludzi od cymbałów to wiedz, że publikacja głosowania poszczególnych członków rady jest "odtajniania" po dwóch miesiącach przez RPP więc to informacje z głosowania we wrześniu. Prawdziwy sprawdzian będzie w następnych miesiącach.

Jak wierzysz w motywacje polityczne to sensowniej jest właśnie szarpnąć do góry i
  • Odpowiedz
  • 0
Jak już wyzywasz ludzi od cymbałów to wiedz, że publikacja głosowania poszczególnych członków rady jest "odtajniania" po dwóch miesiącach przez RPP więc to informacje z głosowania we wrześniu. Prawdziwy sprawdzian będzie w następnych miesiącach.


@LaurenceFass: fakt, trochę za szybki wniosek ( ͡° ͜ʖ ͡°) niemniej idę o zakład, że nic się nie zmieni. jeśli się zmieni napiszę na tagu deklarację że to ja jestem cymbałem, może
  • Odpowiedz