Wpis z mikrobloga

Gdzie aktualnie najlepiej złożyć komputer? Zestawy z PurePC nadal są okej? Czy są jakieś jeszcze lepsze alternatywy gdzie można zakres cenowy wybrać?
https://www.purepc.pl/zestawy-komputerowe

Czas powoli zmieniać kąkuter, a jestem już na tyle stary, że fajnie jakbym miał wszystko na talerzu, łącznie z montażem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jestem na tyle mądry, żeby nie kupować DYSKU TYSIĄC z sieciówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#komputery #pcmasterrace #komputer
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czas powoli zmieniać kąkuter, a jestem już na tyle stary, że fajnie jakbym miał wszystko na talerzu, łącznie z montażem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@niochland: mi chwilę zajęło żeby ogarnąć jak się nvm montuje XD
  • Odpowiedz
  • 0
skladalem w zeszlym tygodniu sam i serio udreka


@programista15cm: Właśnie tego najbardziej chcę uniknąć. Jakby gotowe zestawy w jakimś MediaExpert były sensowne cenowo to bym dzisiaj poszedł i kupił, ale za sprzęt warty 3000 złotych zapłacę z 5000, bo chyba jakoś podejście do klienta się pod tym względem nie zmieniło

W gimnazjum było prościej, miałem czas i chęci na składanie i doktoryzowanie się na youtube i wśród kolegów w tematach
  • Odpowiedz
@niochland: Trochę zależy za ile składasz tego kompa, bo te zestawy do ~6k to naprawdę nie trzeba doktoratu, kupujesz części, wrzucasz dwa browary do lodówki, ogarniesz jakiś stolik pod stanowisko pracy, montujesz płytę gł, procesor, ram, chłodzenie, wkładasz do budy z zasilaczem i przykręcasz, potem grafa, podłączasz dyski, pijesz browarka, oganiasz kable, wyjmujesz z lodówki drugiego browarka, odpalasz, instalujesz system i gotowe. Tak ze 2-3h na luzie, nawet jak dawno
  • Odpowiedz