Wpis z mikrobloga

@Zawsze_w_szpilkach: ale jakbym chciał kupić większe mieszkanie to mam 100 tysięcy więcej których bym nie miał jakbym nie kupił aktualnego mieszkania. Mam wrażenie że piszę że spadkowiczem który wierzy że ceny mieszkań poszybują w tak mocno dół że okaże się że będę stratny xD
  • Odpowiedz
@91mojzesz: Nie, nie masz. Ceny mieszkań nie poszybują w dół i nie wiem, dlaczego, spadkowicze mieliby chcieć, by coś co dostali za darmo spadło z ceny. Jeszcze raz: np. kupiłeś 3 lata temu mieszkanie 42 m za 300. Dziś chcesz kupić mieszkanie 65 m za 550. Swoje sprzedajesz dziś za 400 i kupujesz to za 550, które 3 lata temu kosztowało 400. Jesteś 50 w plecy.
  • Odpowiedz
@kierowcaautobusuofficial: Zalezy jak na to patrzysz
Ja kupilem mieszkanie przejsciowe, to mialo byc moje pierwsze a pozniej chcialem sie przeniesc do czegos w ciut lepszej lokalizacji, na ktore nie bylo mnie stac a stare sprzedac. Ludzie tak robili od zawsze. Sytuacja finansowa sie znacznie poprawila, cena mojej aktualnej nieruchomosci wzrosla o 3k mkw, ale co z tego skoro inne mieszkania odlecialy rownie wysoko, czesto nie o 3k mkw ale nawet
  • Odpowiedz