Wpis z mikrobloga

Taka jest reakcja dyrektora jakiejś organizacji walczącej z antysemityzmem na tweet Zbigniewa Raua gdzie prosi obie strony o wstrzymanie działań wojennych by cywile mogli opuścić Gaze.

Tak właśnie, znowu przypisują nam współodpowiedzialność za holokaust jednocześnie nie nazywając Niemców po imieniu tylko traktują ich jak Voldemorta, nie wolno wymawiać ich z imienia bo jeszcze świat sobie przypomni kto odwalił tą inbe na cały świat i jeszcze cała narracja o tym, że to Polacy budowana przez dziesiątki lat pójdzie na marne.

Swoją drogą to tu na wykopie też neuropki stosują tą samą sztuczkę do atakowania Polski, wyciągają jakieś incydentalne zdarzenia i jednostki jak Bury do umniejszania rzezi wołyńskiej. Zawsze gdy zaczyna się ten temat trollownia już jest na stanowiskach i zaczyna porównywać nieporównywalne rzeczy. No cóż przynajmniej wiadomo od kogo oni są..

#izrael #palestyna #wojna #polska #historia #holokaust #propaganda #4konserwy
A.....n - Taka jest reakcja dyrektora jakiejś organizacji walczącej z antysemityzmem ...

źródło: IMG_20231102_055128

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: w ogóle mnie ich histeria i patrzenie jak owo słowo traci ważność nie boli XD
Zwłaszcza jak się ich zapyta czy palestyńczycy to też semici, kwik pod niebiosa, tyle forsy władowali w to słowo.
Jak tam ratowanie pedofilów dziś hasbaro, urosło, zmalało? Może pokażesz skąd wiadomo że lubie "islamskie zwierzęta"? Ile się w tym wątku nałgałeś, a wszystko na nic, tylko wyobrażasz sobie płaczących prawaków kiedy Żydzi strzelają sobie w
UsmiechNiebios - @patykiempisane: w ogóle mnie ich histeria i patrzenie jak owo słowo...

źródło: antysem

Pobierz
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: weź mi napisz skąd u ciebie ta miłość do grupy która ratuje pedofilów z powodu ich rasy? Za co ty ich tak lubisz?
I urósł po spotkaniu z tobą, na szczęście takie zjeby ratujące pedofilów z powodu rasy sa tylko po jednej stronie barykady, więc nawet do symetryzmu się nie nadajesz, nie będzie szekli Hasbaro XD
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios A gdzie ja piszę że ich lubię onuco? Jedynym ich plusem jest walka z islamska zaraza i na tym się to kończy. Natomiast wiem że onucopolaki i onucozymiania nienawidzą Żydów/Polaków bo ich celem jest skłócenie obu narodów. I od ponad 100 lat działają w tym kierunku.
  • Odpowiedz
bo ich celem jest skłócenie obu narodów


@patykiem_pisane: Żydzi jak zawsze niewinni jak śnieżka, prowokują ich komentarze na wypoku XD Jerusalem Post? Nie wiem co to, panie, ja po angilsku nie umiem. I jesteśmy w punkcie wyjścia.
Swoją drogą ci żydzi srający do łóżek w hotelach krakowskich, czy choćby historia jak to zapytali Morawieckiego o to czy można będzie mówić że byli polscy donosiciele jak tą ustawę PIS przepychał i kiedy
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios Blablabla żydzi źli zapomniałeś o krwi z niemowląt .Po prostu żydzi zawsze mieli głowę do interesów i się trzymali ze soba co uwierało biedotę która wyrosla na tym. A wykorzystują to wielkie kraj, głównie wielki brat ze wschodu który nienawiść pomiędzy narodami rozgrywa dla siebie. A nienawiść głównie dzięki takim jak wy i wasi odpowiednicy po stronie zymian xD
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: jesteś za głupi by przeczytać artykuł który wkleiłem czy o co chodzi?
Proceder ratowania pedofili żydowskich jest udokumentowany od dawna a ty na to "hurr, durr jeszcze maca".
To jakieś upośledzenie czy po prostu sam wiesz że nie masz argumentów?
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios Tak samo jak proceder pedofili wśród księży i co z tego onuco?
Tak samo Polacy robią syf za granicą w Holandii czy Anglii i gdy ktoś powie lub napisze coś antypolskie mu to zaraz prawactwo pierwsze wyje, a sami robią to gdy dotyczy innych nacji, co sam uczyniłeś onucko
  • Odpowiedz
Tak samo jak proceder pedofili wśród księży i co z tego onuco?

@patykiem_pisane: symetrysta XD Którzy księża są transportowani poza kraj w którym dokonali czynów pedofilskich z powodu rasy?
Pomijam już fakt że naprawdę nie chcesz ruszać tematu pedofilskich fabryk jakimi są rabini, to znaczy zatkasz sobie uszy i zrobisz la la la, ale gwarantuje że przy nich księża to aniołki XD Wyguglaj sobie odsysanie krwi niemowlakowi z penisa, w pełni
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios Są przenoszeni z parafii do parafii onucko, pomijam już fakt że próbujesz omijać fakt jakimi pedofilskimi fabrykami księża przy których rabini to aniołki. Ba nawet wasi prawaccy idole nie mają nic przeciw pedofili (Korwin) muslini których tak bardzo bronisz modlą się do pedofila ( Mahomet)
a odsysanie krwi to zwyczaj nie pedofilia zdznaie. samo jest ofc obrzydliwe tak jak obrzezanie ale nie idioto nic wspólnego z pedofilia. xD
  • Odpowiedz
pomijam już fakt że próbujesz omijać fakt jakimi pedofilskimi fabrykami księża przy których rabini to aniołki.


@patykiem_pisane: w jaki sposób próbuje omijać ten fakt?
To ty popierasz jedyne państwo ratujące swoich pedofillskich obywateli przenosząc ich do Izraela skąd ekstrakcja jest utrudniona/niemożliwa bo rasa.
Pisanie w tym kontekście "aboksieza", kontruję "aborabini", nie masz żadnych faktów do pomijania bo jak na symetrystę możesz najwyżej bez zrozumienia przepisać co napisałem, podmienić dwa słowa i
  • Odpowiedz
w jaki sposób próbuje omijać ten fakt?


@Usmiech_Niebios: A w jaki sposób ją
A pomijam ten fakt, onuco?

To ty popierasz jedyne państwo ratujące swoich pedofillskich obywateli przenosząc ich do Izraela skąd ekstrakcja jest utrudniona/niemożliwa bo rasa.


Gdzie tak napisałem ale ok idźmy twoim tokiem myslenia. Ty pierwszy organizacje które chronią swoich członków oskarżonych o pedofilię i przenoszą ich z parafii do parafii. Co więcej utrudniają organom śledczym prowadzenie spraw uniemożliwiając
  • Odpowiedz
O #!$%@?, takiej obrony tych obrzydliwców się nie spodziewałem XD Z pewnością ssanie niemowlęcych członków to nie pedofilia, wykopek przemówił, a w ogóle to księża, jak śmiecie śmieć wspominać XDD Ale dajesz symetryzm odsysania krwii i obrzezania w Polsce, na pewno jakiś masz! Co tam wymyślisz za symetrię z powodu której musimy popierać Izrael? XD


@Usmiech_Niebios: To nie pedofilia, jak robisz usta usta dziecku podczas pierwszej pomocy to pedofilia? Czy ty
  • Odpowiedz