Wpis z mikrobloga

Miałem plan robić DCA aż do ceny z poprzedniego ATH ($69k), ale szczerze to mi teraz pała zmiękła przy $35k i nie wiem czy nie zmienić strategii i skończyć dokupowanie. Psycha siada... A wy?

#bitcoin

DCA robisz do jakiej ceny?

  • do $69k (poprzednie ATH) 20.5% (8)
  • już nie kupuję, bo bessa się skończyła 38.5% (15)
  • DCA do końca zasranego życia 23.1% (9)
  • zrobię ALL-IN na jakimś ATH jak ostatni frajer 17.9% (7)

Oddanych głosów: 39

  • 13
@maggotbrain15: Bitcoin wrócił do korzeni, do darknetu, prania kasy i scamów (tu dołączyli też MLMowcy), krypto się skończyło, tak jak NFT. Jeżeli będzie hossa to już absolutnie ostatnia i myślę, że nawet nie będzie nowego ATH.
@maggotbrain15 chyba jednak DCA do końca (razem z kupnem na totalnym ATH). Za łatwo wpaść w pułapkę, że to już jest drogo i odpuszczam, a potem żałować, że jednak się nie wrzuciło, bo to jednak wcale nie było tak drogo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@WhiskeyIHaze: Ja tylko powtarzam słowa senior analityka z największego think-tanku zamjującego się krypto w Europie. To mój ziomek. Powtórzę jego słowa: "jeżeli będzie hossa to ostatnia", dopisek o ATH to moja własna dedukcja.
@WhiskeyIHaze: Myślisz, że interesuje mnie co zrobisz ze swoimi pieniędzmi? Rób z nimi co chcesz, kupuj co chcesz, ładuj się po kule w krypto jak chcesz. Ja tylko piszę nic nieznaczący komentarz, bez żadnego dowodu i może być on wytworem mojej wyobraźni