Wpis z mikrobloga

@milliebobbybrown666: Łże, nie można przestać być masonem. Członkostwo w loży może być "zaparkowane", ale nie ma czegoś takiego jak wystąpienie. Katolikiem oczywiście można być i prowadzić takie podwójne życie, mimo iż prawo kanoniczne mówi o ekskomunice.
@dr_gorasul ja nie widzę sprzeczności. Sam nie wiem w 100% czy on nie żyje już zyciem masona ale mówi o Jezusie i klarownie pokazuje sytuacje taką jaka ona jest wchodząc w szczegóły , cytując masońską literaturę i literaturę innych sekretnych, satanistycznych stowarzyszeń, pokazuje powiązania między nimi a politykami, organizacjami i ludzmi wyplywu. Sam nie znam lepszego materiału który mógłby służyć za „budzenie” ludzi. To właśnie ten materiał sprawił ze ja sam na
@milliebobbybrown666: bardziej odnosiłem się do postaci Wildsztajna, o ile bohater filmu dość radyklanie mówi o tej organizacji, to Wildstein nigdy tego nie potępił czy skrytykował, tak jakby nie chciał sobie tam spalić do końca mostów. A może jest on łącznikiem między masonerią, a rządem PIS, wszak trzeba pamiętać, że to właśnie za PIS wypączkowało ponad 30+ nowych lóż, jak było ich przed 2015 około 10 to teraz jest ok 40 aktywnych