Wpis z mikrobloga

W sumie za wiele nie wiem na ten temat, ale chciałbym spróbować. Czy jakiś tani, mały oczyszczacz powietrza do pokoju z 15m2, jak ten na zdjęciu się nada? Czy lepiej zainwestować w coś lepszego? Szczerze to nie bardzo wiem czym się różnią te lepsze. Ok, pewnie za tysiąc czy 2 w górę ma jakieś bajery, ale czy taki oczyszczacz za 300 czy nawet 200 zł z firmy "Nac" (bo coś takiego widziałem) różni się wiele od takiego za 500-600? Jeśli już to jaki kupić, by wydać jak najmniej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niebieskiepaski #oczyszczaczpowietrza #pytaniedoeksperta
Neobychno - W sumie za wiele nie wiem na ten temat, ale chciałbym spróbować. Czy jaki...

źródło: Screenshot 2023-11-01 at 09-43-32 Oczyszczacz powietrza Levoit Core Mini cichy aroma

Pobierz
  • 4
  • 0
@Redbulltabak: Pali w sensie jakieś papierosy? Raczej tak. W opisach czesto widziałem, że wciąga dym papierosowy i usuwa nieprzyjemny zapach, ale lepiej jakby się wypowiedział ktoś, kto faktycznie korzysta. I nie wiem jak takie maluchy sobie radzą.
@Neobychno: Głównie to musisz dopasować do powierzchni bo taki mały to ci ogarnie najwyżej komórkę pod schodami. A poza tym to wszystkie działają na podobnej zasadzie, ale mogą się różnić filtrami. Np. możesz mieć filtry HEPA który ci filtruje cząsteczki określonej wielkości, ale możesz mieć dodatkowo np. węglowy, który ogarnie też zapachy.