Wpis z mikrobloga

Mam aktualnie Logitecha G29 i zastanawiam się nad przejściem wyżej na Gran Turismo DD Pro. Przede wszystkim, czy w grach rajdowych będzie takie, nie wiem jak to nazwać, potrząsanie kierownicą jak w G29? Mam zamiar grać w Dirta Rally 2.0, WRC 10 i EA Sports WRC.

I jeszcze jedno. Jaka różnica między 5 a 8 nm? Chodzi o siłę? #simracing #gry #dirtrally #easportswrc #wrc #fanatec #pytanie
PortiMeo - Mam aktualnie Logitecha G29 i zastanawiam się nad przejściem wyżej na Gran...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-01 085707

Pobierz
  • 19
Jaka różnica między 5 a 8 nm?


@PortiMeo: roznica to 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale duzo wieksza roznica jest miedzy nm i Nm. Pewnie chodzi o to drugie i wtedy to sila, a dokladniej moment sily. Nie mam pojecia o jakie potrzasanie chodzi ale ten sprzet to inna liga. Moze czujesz zebatki, to tutaj twoj problem zniknie, bo ich nie ma
Dirta Rally 2.0, WRC 10 i EA Sports WRC.


@PortiMeo: simy rajdowe i tak dużo siły nie potrzebują bo kierownice w rajdówkach kręcą się lekko i na simie prawie nie ma FFB. Ale tak, przeskok z grzechotki logitecha na DD będzie gigantyczny
łapy urwane przy 8Nm?


@feber: mnie T300 kciuk rozpieprzyła, no ale tak bywa jak przy drifcie nie uda się złapać kierownicy i wsadzisz palucha wewnątrz obręczy xD

Jak to mówią, pechowiec to i w dupie palec złamie xD
mnie T300 kciuk rozpieprzyła


@Leniek wczoraj próbowałem coś nieudolnie latać bokiem i też się bałem o kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale bardziej mnie denerwowała że podczas obrotu od FFB naciskałem przypadkowo guziki
@Leniek: Jak wsadzisz gdzieś pechowo palec to może zaboleć ale przy 8Nm nie ma takiej siły żeby nawet porządnie szarpnąć trzymając dwoma rękoma.
@mapache: trzymaj łapę cały czas na wieńcu i tylko luzuj taż żeby Ci się kiero2n8ca sl8zgala w dłoniach.

Ale uważaj przy tym na łopatki żeby Ci palców nie pociely xD

Jeśli grasz na przyciskach jak na fortepia ie to robisz coś nie tak