Wpis z mikrobloga

Jak taki zestaw zaburzeń w jednej osobie jak Kinga przemknął do programu? Przecież jak to ogląda człowiek z jakąś szczątkową wiedzą psychologiczną to na temat tej laski można napisać pracę magisterską. Z samego tylko materiału z tv.

Najlepsze, że na jakichś grupach dla idiotów z jednym zwojem mózgowym, gdzie są głównie kobiety jeszcze potrafią bronić i tłumaczyć jej zachowania. To tylko pokazuje jak kobiety są słabe w byciu obiektywnym i racjonalnej ocenie tak skrajnych zachowań przedstawiciela tej samej płci.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 6
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: Grażynki na fb w formie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ogóle rozpieprza mnie na atomy, jak słodzą Cukrzysiowi i Magdzie, ze jaka wspaniała para i „aby tylko siem kochali”, a nie potrafią raz krytycznie i analitycznie spojrzeć na pierwszą lepszą z brzegi sytuacje choćby wczoraj z auta
  • Odpowiedz
@matkawielebna

@bojackHorsemanPatataj: Grażynki na fb w formie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ogóle rozpieprza mnie na atomy, jak słodzą Cukrzysiowi i Magdzie, ze jaka wspaniała para i „aby tylko siem kochali”, a nie potrafią raz krytycznie i analitycznie spojrzeć na pierwszą lepszą z brzegi sytuacje choćby wczoraj z auta


Oj tak, tak. Przez to słodzenie tej parze przestałem czytać tą grupę, bo się tylko wkvrwiam
  • Odpowiedz