Wpis z mikrobloga

denis załęcki jest ofiarą ojca który postanowił swoje niespełnione sportowe ambicje przełożyć na syna, dlatego od dziecka kazał mu trenować szutki walki oraz wpajał mu do głowy sztywne zasady
denis tak naprawdę jest wrazliwym homoseksualnym chłopcem, ale niestety wie, że ojciec dawid nigdy by go nie zaakceptował dlatego żeby to ukryć chłopak uciekł w sterydy oraz przemoc, aby nikt nie podejrzewał go o bycie gejem
#famemma
PolskaWrona - denis załęcki jest ofiarą ojca który postanowił swoje niespełnione  spo...

źródło: a3b0becad943b12aa4dc1b74f7d3dd3ea29cb67286d3c8132c749a8862a4775f

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@PolskaWrona: żeby swoje dziecko zapoznawać z tym klimatem trzeba być albo niespełna rozumu, albo nie mieć kompletnie wyobraźni i też mieć znikome obycie z realiami i rzeczywistym obrazem tego całego środowiska, tak czy inaczej mi to w głowie się nie mieści, że tak można własne dziecko skrzywdzić i na starcie zrobić z niego wypaczony margines z wątpliwą przyszłością i wartościami które blokują rozwój i możliwość normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Dla
  • Odpowiedz
@Hissis: no tak, bo stary załęcki to przecież wygląda na intelektualistę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chłop sam mówił w wywiadach, że starał się go wychować tak, jak umiał, ale nie oszukujmy się - większość tego typu ludzi wywodzących się z patologii sama nie ma dobrego wzorca. To jest taki przeklęty krąg przekazywania #!$%@? prawilniackich zasad z dziada pradziada. Jakby denisek miał olej w głowie, mógłby sam
  • Odpowiedz
@Preceptorix: no nie wiem mordo, mam wielu znajomych którzy potomstwo posiadają i jakoś szczerze Ci powiem, że nie widziałem żeby czyjąkolwiek intencją było pokazaniu dziecku tego, czego widzieć nie powinno, czy samo jakieś zachowanie nie licujące z normami społecznymi, no ale ja też raczej ze skrajnymi idiotami którzy byliby skłonni coś takiego robić to nie mam w zwyczaju relacji jakichkolwiek posiadać, zresztą to też nie jest mordo tak, że normalni
  • Odpowiedz
@Hissis ja Cię całkowicie nie ogarniam. XD czasem napiszesz coś tak mądrego, że aż łezka się w oku zakręci, a czasem #!$%@? taką patologią, że mefedron sam nosem wychodzi. XD to się nazywa być uber trollem, a nie jak daeun i jemu pokrewni. Z fartem mordeczko, powodzenia. XD
  • Odpowiedz
@WhiteRower: mordo, ja się nie dziwię, że ktoś mnie nie ogarnia, bo ja sam siebie nie ogarniam, raz mam w głowie tak, że mądrze się zachowuje no a czasami inaczej ale to nie wynika z jakiegoś celowego działania, czy strategii, u mnie co w sercu to na języku, przynajmniej wtedy kiedy nie muszę liczyć się z odbiorem moich słów czyli po prostu nie mam nic do stracenia,a właśnie na wykopie
  • Odpowiedz
@justkilling chęć zaimponowania w patologicznym środowisku bardzo często wynika z braku akceptacji lub zainteresowania przez ojca, jest to oparte na dość popularnym schemacie - Będę robić złe rzeczy ojciec się mną zainteresuje, finalnie ojciec i tak się nie interesuje a role ojca przejmuje albo ktoś silny w hierarchii patologicznego środowiska lub sam stajesz się w nim autorytetem zyskując uwagę, aprobatę i podbudowanie poczucia własnej wartości przez grupę, która zastępuje Ci ojca
  • Odpowiedz
dlatego mi starego Załęckiego nie jest szkoda, że syn go kompromituje. nie na wszystko rodzic ma wpływ, ale tu ewidentnie wychowanie zostało całkowicie zlane. albo stary Załęcki sam starał się z niego zrobić "twardego" i wciągnął go w patologiczne klimaty, albo miał go w dupie przez x lat, więc ten sam na własną rękę chciał upodobnić się do starego i zwrócić na siebie jego uwagę.
  • Odpowiedz