Wpis z mikrobloga

Narracja mediów zachodnich zaczyna mi przypominać te ruskie. W skrócie: Może i bombardujemy cywilów, ale były doniesienia, że są tam broń i wrogie wojska, więc wszystko jest ok. Operacja specjalna przebiega zgodnie z planem.
#izrael #ukraina
  • 19
  • Odpowiedz
@mariusz0: Zachodnie media coraz bardziej są podzielone w tej kwestii - nie ma już takiego bezkrytycznego poparcia dla syjonistycznego rządu który odpowiada za radykalizację islamskich ugrupowań (przemoc rodzi przemoc) wynika to także z autorytarnego podejścia rządu na czele którego stoi kryminalista. Trochę głupio wspierać taki rząd no chyba że jesteś rządem Węgier, Rosji lub przedstawicielem TVP xD RT to wręcz się spuszcza nad żydami choć ten rząd nie jest lepszy moralnie
Skorvez957 - @mariusz0: Zachodnie media coraz bardziej są podzielone w tej kwestii - ...

źródło: 466674

Pobierz
  • Odpowiedz
Narracja mediów zachodnich zaczyna mi przypominać te ruskie. W skrócie: Może i bombardujemy cywilów, ale były doniesienia, że są tam broń i wrogie wojska, więc wszystko jest ok. Operacja specjalna przebiega zgodnie z planem.


@mariusz0: Dlatego od samego początku wojny na Ukrainie mam bekę z ludzi, którzy się zaczęli zachowywać, jakby wojna na Ukrainie była pierwszym konfliktem od czasu 2 wojny światowej. A jedyna różnica jest taka, że w tej wojnie
  • Odpowiedz
@Szinako:

Dlatego od samego początku wojny na Ukrainie mam bekę z ludzi, którzy się zaczęli zachowywać, jakby wojna na Ukrainie była pierwszym konfliktem od czasu 2 wojny światowej


No tak, bo przecież to Ukraina zaatakowała ruskich, pozabijała cywilów i wystrzeliła kilka tys. rakiet na rosyjskie miasta, a teraz płacze xD Dokładnie to samo xDDD Idź być ruskim szmatławcem gdzie indziej
  • Odpowiedz
Logika godna wykopka: islamistów mordujących gejów uważa za biednych i uciśnionych a Żydzi walczący z terroryzmem to dla niego zwierzęta. ¯\(ツ)/¯


@ezoteryczny_hedonizm: Nikt tak nigdy nie powiedział. Możemy być przeciwko mordowaniu ludności cywilnej i tyle. nie popierając żadnej z walczących stron autorytarnych reżimów.
  • Odpowiedz
@mariusz0: A Ukraińcy przed 24 lutego weszli do Rosji i zaczęli strzelać z RPG do cywilnych samochodów i z AK do toi toitów na festiwalu? Co ty porównujesz
  • Odpowiedz
@Szinako:

Ale jak Izrael sobie zbombardował miejsce pełne cywilów, bo był tam rzekomo jakiś dowódca Hamasu, to nie ma problemu można sobie bombardować


Porównujesz Ukrainę do Palestyny
  • Odpowiedz
Porównujesz Ukrainę do Palestyny


@Serrrek: Ale według prawa wojennego jak i innego prawa międzynarodowego nie ma jakiegoś podziału na agresora czy obrońcę. Obie strony są zobowiązane do przestrzegania tych samych praw międzynarodowych. A użytkownicy tacy jak ty usilnie chcą wszystkim wmówić, że zbrodnicza agresja Rosji na Ukrainę zwalnia Ukrainę z przestrzegania tego prawa, co jest kłamstwem. Podobnie ma się sprawa Izraela i Palestyny. Hamas zaatakował Izrael i to jest fakt tak
  • Odpowiedz
@Njal: Chcę żeby Palestyńczycy mieli swoje miejsce na ziemi. Wolę żeby mordowali żydów niż w Europie. Palestyna to jest ich Państwo i to oni są ofiarami. To tobie brakuje żydowskiej knagi w dupie najwyraźniej, skoro swój interes chcesz poświęcić na rzecz żydów.
  • Odpowiedz