Wpis z mikrobloga

Jako, że mój syn (lvl 11) ma fazę na FNAF, poprosił mnie, żebyśmy zrobili na halloween maskę jednej z postaci. Powiedziałem jasne, robimy! Pracę zaczęliśmy jakiś miesiąc temu. Najpierw wzięliśmy balon jako podstawę głowy, na to nakładaliśmy gazety nasączone klejem, potem masa papierowa (ogólnie papier marche) i tak projekt się rozwijał. Efekt końcowy możecie zobaczyć, ale nie w tym rzecz. Sama praca zajmowała nam mniej więcej godzinę dziennie. Najpierw odrabianie lekcji ze szkoły, potem szukanie elementów do projektu, planowanie, rozrysowywanie, klejenie (czas na wyschnięcie), itd. Dzisiaj chodził dumnie po osiedlu z własnoręcznie wykonaną maską. Wiele dzieciaków na jego widok zaczynało śpiewać piosenki z FNAF'a, a kilkoro zrobiło sobie z nim zdjęcie, co zrobiło na nim duże wrażenie. Mam nadzieję, że ta godzina dziennie poświęcona na ten projekt, pokazała mu co można osiągnąć własną pracą. Mam nadzieję, że pokazało mu to, że wiele rzeczy może zrobić własnymi rękami. Mam nadzieję, że zaszepiłem w nim chęć do majsterkowania. Wiem natomiast z pewnością, że jest dumny z tego co zrobił, a ja jestem dumny z niego. Dla mnie jako ojca to budowanie relacji z synem i świadomość, że ten dzień pozostanie w jego pamięci na długo.

Znajdujcie czas, dla swoich dzieci

#chwalesie #halloween #czaszdzieckiem #fnaf
m_halek - Jako, że mój syn (lvl 11) ma fazę na FNAF, poprosił mnie, żebyśmy zrobili n...

źródło: 20231031_153336 (1)

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@m_halek: albo złapie zajawke albo nie, mnie mój tato wiele rzeczy próbował zaszczepić to co on lubi ale mu nie wyszło w sensie nie złapałem zajawki ale potrafie to i owo zrobic, no chyba ze wychowywanie i zajmowaniem sie dzieckiem ktore sie zrobiło jest tzw fleksem XD
  • Odpowiedz
@m_halek jak patrzę na to na czym się wzorowaliście to jest dobra baza do rozwoju projektu, jakby to było w miarę trwałe to może się młody pokusić o zarobek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@m_halek: O #!$%@? zajebista robota jak na osoby które prawdopodobnie robiły to 1 raz + dzieciak na pewno będzie miał mile wspomnienia. Super robotę robisz jako ojciec dla swojego dzieciaka.
  • Odpowiedz