Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #pytanie #prawiczek #prawictwo

XD w sumie to dlaczego Mężczyźni mają taki problem w byciu prawiczkiem? Tyle razy czy to na wykopie czy to na internecie widziałem że mężczyźni narzekają że są prawickami i że czują się z tego powodu źle i że ich koledzy ruchali już przed 18 a on ma 21 i jeszcze tego nie robił itp: w sumie w czym problem? Co jest takiego złego w byciu nim Preciez nie musisz się tym chwalić że jesteś prawickiem zawsze można skłamać a myślenie że bycie prawickiem jest "niemęskie" jest toksyczne i XD
  • 66
  • Odpowiedz
@power-weak: Chodzi o samo doświadczenie w tej sferze, seks, nagość są dzisiaj wszędzie wpychane na siłę w mass mediach, widzisz że każdy to robi, tyle par na ulicach, a ty ciągle sam, bez żadnego doświadczenia.

Mi to mocno siadło na łeb, więc musiałem się rozprawiczyć u divy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nemesiss

Ale co jest złego w byciu samemu i byciu prawiczkiem? A rozumiem że można czuć się z tym źle każdy inny to robił ale nie ty i też że każdy ma jakąś dziewczyne oprócz ciebie ale czy to naprawdę tak bardzo siadła na łeb?
  • Odpowiedz
@power-weak: facetowi się chce, a rówieśnicy inne osoby powielają schemat ze facet musi przelecieć panienkę albo kilka. Ludzie gadają o różnych głupotach, pytają się tego czy tamtego czy już zaliczył, jak nie to się śmieją. Rodzina przeważnie też nie pomaga i twierdzi, że chłop musi mieć dziewczynę i ją ruchać.
Dziewczyna natomiast nie może dawać byle komu i ma wstrzymywać bo tak to jest wyzywana od szmat. Jak jakiś typ
  • Odpowiedz
@power-weak: Najbardziej frustrująca rzecz dla mnie jako prawiczka nie jest to, że nie wiem jakie to uczucie jest uprawiać seks, tylko pogarda i drwina ze strony społeczeństwa z jaką trzeba się zmagać w związku z bycia prawiczkiem.
Ludzie udają, że niby nie ma nic złego w tym i nie ocenia się ludzi po tym czy uprawiają seks, ale prawda jest taka, że ludzie od zawsze mierzyli sukces innych osób od
  • Odpowiedz
@power-weak: takich ludzi jest cała masa i mają przez to wiele problemów, a jak laski nie mogą znaleźć to jest depresja i utrata sensu życia. Jak poczytasz komentarze wykopków to zobaczysz jak poważny jest problem.

Skrajny przykład
Taki koleżka to narobił trójkę dzieci, dwa razy siedział za alimenty, wiał przed policją w kukurydzę bo go ganiali, był w top10 dłużników w województwie. Nic nie zrobił by poprawić swoją sytuację, praca
  • Odpowiedz
  • 0
@Amicia

No to wystarczy skłamać na ten temat lub też powiedzieć że jesteś "Aseksualny" bo wtedy większość ludzi chyba zrozumie że nie uprawiać seksu bo nie czułeś pociągu do tego
  • Odpowiedz
No to wystarczy skłamać na ten temat lub też powiedzieć że jesteś "Aseksualny" bo wtedy większość ludzi chyba zrozumie że nie uprawiać seksu bo nie czułeś pociągu do tego


@power-weak: w robocie jeden nie powiedział tego wprost, więc niektórzy myślą, że pedał
  • Odpowiedz