Wpis z mikrobloga

@ufook: do streamingu wifi to średnio, najlepiej kabel. Najlepiej od kompa pociągnąć hdmi i przedłużacz usb pod klaw+myszke bezprzewodowe. Można sobie ustawić tryb gry z HDR i 120 fpsami. Do tego możesz sobie też tak pracować na kompie leżąc na kanapie.
Testowałem kable po HDMI 15 metrów i chodziło oki.
Jeśli chodzi o steam Link to po WiFi średnio to działa, na kablu nie testowałem.
Na padzie trochę pograłem, ale jednak
@mohawk @ufook nie jestem jakoś super w temacie ale steam link to już chyba rzecz wycofana z produkcji a przynajmniej stara, valve od tego czasu udostępniło poprostu aplikacje na androida. Sam korzystam z niej, efekt jest różny ale nie wiem czy to nie kwestia routera.

Także, jezeli tv ma android to bym poprosru pobrał aplikację steama bo nie wiem czy zakup dedykowanego pudełka cokolwiek tu zmieni.
@Medonix: aplikacja steam link po WiFi praktycznie nie grywalna, być może po kablu jakoś to chodzi. Jednak lepiej już nawet na czas grania pociągnąć sobie już te HDMI do TV i pograć jak człowiek.
@ufook: tak, ja tak grałem sobie na apkach na TV GeForce Now i Xbox Cloud, tylko piszę, na WiFi są duże spadki jakości obrazu a na kablu wszystko wygląda idealnie.