Wpis z mikrobloga

Z racji planowania kuchni i próby zaoszczędzenia miejsca planuję umieścić w kuchni piekarnik z funkcją mikrofali. Opinie są różne. Próbowałem usystematyzować problematykę tego urządzenia 2w1 i główną rzeczą jaką udało mi się ustalić to to, że w tańszych urządzeniach nie ma dolnej grzałki, przez co urządzenie to jako piekarnik nie spełnia swojej funkcji. Za piekarnik z dolną grzałką należy zapłacić ok. 3,5 tys zł.
Być może właśnie dlatego część ludzi nie jest zadowolonych z tego urządzenia?

Jest jeszcze jedna rzecz, która nie daje mi spokoju - czy wysokość 45 cm to nie jest wartość za mała jak na piekarnik? Generalnie nie spotkałem się, żeby w opiniach ktoś narzekał na brak miejsca. Udało mi się znaleźć piekarnik z funkcją mikrofalówki jednego tylko producenta z wysokością 60 cm, ale cena 7 tys jest zbyt wygórowana.

Proszę o komentarze w tej sprawie i na co jeszcze zwracać uwagę przy zakupie takiego urządzenia? Generalnie to ma być piekarnik, a mikrofalówka jako dodatek. Proszę także o opinie osób, które użytkują takie urządzenia.

#gotowanie #kuchnia #agd #budowadomu
  • 6
@jabukasiga mam w domu zwykły piekarnik a nad nim piekarnik z funkcją mikrofali. Mi zależało tylko na mikrofali otwieranej jak piekarnik więc funkcji pieczenia nie użyłem ani razu w tej mikrofali. Fakt jest tylko grzałka na górze chyba. Jako mikrofala też denerwuje bo nie obraca się talerz więc potrawy się nagrzane z jednego boku i po chwili grzania trzeba otworzyć i przekręcić danie
stanley88 - @jabukasiga mam w domu zwykły piekarnik a nad nim piekarnik z funkcją mik...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz