Wpis z mikrobloga

Dlaczego na wykopie nie możemy się zorganizować i zpompowac jakas spółkę z wig20? Myślę że możemy mieć taką nasza ulubiona spolke jak gme z reddita. Ja proponuje allegro, ma duży potencjał do wzrostu, co sądzicie?
#gielda
  • 17
  • Odpowiedz
@drylu09: Napewno od więcej niż 200 PLN, a o takich oszczędnościach tutaj mówimy u licealistówxD
Nie zrozum mnie zle, na wykopie są bardzo zamożni ludzie, ale ci, którzy bajają o swoim majątku, najczęściej właśnie tylko bajają.
  • Odpowiedz
@r3lonikiv-25_: Spojrzmy tak, jaki obrot byłby w stanie wygenerować wykop w ciągu jednego dnia? Myśle ze przy dużej motywacji 1M pln (tak faktycznie dla idei, realnie pewnie z 1/10 tego). Dla przykładu wielton spółka z sWIIG80 (0,5 mld kapitalizacji) ma z dziś obrot na poziomie 3,1M PLN. Część ludzi by pewnie zeszła z haka i po pompie, a spółki z NC z kapem poniżej 100M nie ma sensu pompować z uwagi
  • Odpowiedz
dlatego że tu ludzie mają po 300 zł w portfelu


@Jamniki2: ci sami oglądają patogale i mają siano w głowie

A każdy wie że z takimi "ludźmi" biznesów i pompowania giełdy się nie robi, to jak pracować z debilami - nikt nie lubi
  • Odpowiedz
@ar2r0 duzo więcej. Kilku kolegów z wykopu na większe depo tylko u brokera cfd. Tutaj są ludzie, którzy potrafią otwierać cfd za 2mln przed dźwignią. Ale to nie ma znaczenia, bo market makerzy by taką bieda pompę starli z powierzchni
  • Odpowiedz