Wpis z mikrobloga

Ludziska ile was kosztuje mniej więcej miesięczne utrzymanie? Pytanie bardziej do tych którzy mają rodziny. Mnie to zaczyna przerażać że z miesiąca na miesiąc wydaje coraz więcej pieniędzy. Przy dwójce dzieci na ten moment wydałem od początku miesiąca ponad 6 tys. Co prawda były jakieś zakupy typu nowe spodnie czy buty, ale to się robi raz na rok albo i więcej, ale tak czy siak co miesiąc idzie 5 tys nie licząc opłat tylko same podstawowe produkty do życia
  • 4
@Smolki06: jak żona idzie do biedronki po jedzenie na następny tydzień to wydaje tyle że naklejki na prawie całego pluszaka dostaje... ostatnio 45 było... wieczorem dzieciaki sprawdzają i mówią że nie bardzo jest co zjeść ;)

koszty życia rosną w zaskakującym tempie... nie wiem dokładnie ile to w złotówkach będzie ale z opłatami, paliwem, 2 multi sporty, 2 inne karnety, 6k to spokojnie przekraczamy

teraz córce (lvl 10) urodziny dla znajomych
@Smolki06: jeden z wielu powodów dla których nie chce dzieci. Jakaś normalna różowa może kiedyś się trafi, ale jak będzie chcieć dzieci to ją poganiam przy pierwszej możliwej okazji.