Wpis z mikrobloga

@smooker: co tam filmy hollywoodzkie? fantastyka
teraz żydzi pokazują światu jak wyglądał holokaust.
----
A tak serio - każda wojna niestety tak wygląda. USA najeżdżając inne kraje ma takie same sytuacje bo nie da się takich uniknąć - żołnierze to nie są najinteligentniejsze istoty na świecie, a też boją się o swoje życie, więc "bóg rozdzieli winnych od niewinnych". Iraki i Afgany to setki tysięcy martwych cywilów.
  • Odpowiedz
  • 0
@niegwynebleid w dawnych wojnach walczący się zwykle nieźle widzieli. Nie było potrzeby atakowania na oślep bo też nie bylo za bardzo takiej możliwości. Jak ktoś mordował cywila który to robił to w pełni świadomie, dlatego, że taka akcja sprawiała mu frajdę. Teraz można walić na oślep i "na wszelki wypadek" do wszystkiego w ramach ataku jak i obrony. Ogranicza wyłącznie ilość amunicji która jest spora. Sumienie też inaczej działa.
  • Odpowiedz
@pastor_manning:
Chyba Tobie.
Ja w życiu kieruję się prostą zasadą - kacapy i terroryści zawsze kłamią. Im po prostu nigdy nie wierzę. Jak dotąd sprawdza się to w 99%.
Ty próbujesz lub chcesz im wierzyć więc kto tu ma problem?
  • Odpowiedz
Ja w życiu kieruję się prostą zasadą - kacapy i terroryści zawsze kłamią


@wladdan: no i popełniasz błąd, bo podczas wojny wszyscy kłamią. A to, że jedna strona notorycznie wali w #!$%@?, nie czyni z tych drugich oazy prawdomówności.
Co do tego czy ja komuś wierzę czy nie, to wyciągasz z dupy, bo ja się na ten temat w ogóle nie wypowiedziałem.
  • Odpowiedz
@DrEvil2137: 15% ludności Izraela ma ruskie pochodzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a ostry zwrot polityki Izraela w kierunku skrajnego nacjonalizmu zaczął się właśnie po migracji tych ruskich do Izraela
  • Odpowiedz