Wpis z mikrobloga

Mirki przerzucam się z laptoka na stacjonarkę, rozglądam się za różnymi ofertami od niedawna, żeby na Black Friday liczyć (złudnie albo i nie) że trafi się jakaś przecena. Zależy mi na dobrej karcie graficznej, żeby przyspieszyć rendering 3D, no i wiadomo, żeby odpalić Baldura 3. Podoba mi się taka konfiguracja (wyznacza też przybliżony pułap cenowy): x-kom.pl/komputerxd. Jako że się nie orientuję w sprzęcie to moje pytanie do was jako ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy da się znaleźć coś lepszego tj z lepszym stosunkiem ceny do jakości? #pcmasterrace #komputery

Z góry dziękuję, miłego dzionka
SzefJaszczurek - Mirki przerzucam się z laptoka na stacjonarkę, rozglądam się za różn...

źródło: pr_2021_11_16_10_16_11_194_00

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@SzefJaszczurek: Oczywiście, że się da. Nie kupuj gotowca. Zacznij od przejrzenia zestawów tutaj: https://www.purepc.pl/jaki-komputer-do-gier-kupic-polecane-zestawy-komputerowe-na-pazdziernik-2023-gotowe-konfiguracje-w-roznych-cenach
kup części w różnych sklepach, gdzie wychodzą najtaniej i złóż sam komputer, to nic trudnego. Jeśli nie chcesz sam składać, to wybierz części w jednym z dużych sklepów, który oferuje składanie komputera, np. morele.
Możesz skorzystać też z usług małych firm, czy ludzi na JDG, którzy się zajmują takimi rzeczami. Mamy tu takiego kolegę na wykopie, nie
  • Odpowiedz
@Drmscape2: Dzięki za link i podpowiedź z morele, wydaje się stosunkowo łatwe.
Sam nie chcę składać bo pewnie nie wezmę pod uwagę wielu istotnych rzeczy. Dobieranie części pojedynczo to pokusa aby przycebulic na jednym aby wziąć lepsze drugie. Np wybiorę za słabe chłodzenie i procesor będzie się grzał. Z tego względu gotowe PC wydają się wygodną opcją, bo jak będzie coś nie tak, to będę mógł mieć pretensje do sklepu a
  • Odpowiedz