Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: jak to mawial moj kolega "kac jest dla amatorow", co prawda juz nie pije wogole bo w wieku 27 lat prawie zmarl na jakies zapalenie trzustki czy cos no ale w kazdym razie jak sie nie trzezwieje to kaca podobno nie ma.
  • Odpowiedz
jak sie nie trzezwieje to kaca podobno nie ma.


@ZielonaOdnowa: U mnie w pracy jeden gościu też nie trzeźwiał ponad półtorej roku. Nie dopuszaczał do tego by za bardzo poziom alkoholu mu spadł w organizmie. Teraz od ponad trzech miesięcy jest na L4, jakiś torbiel mu wykryli... Chemia itd, wytrzeźwiał...
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: jest warte, bo nie dość że się znakomicie bawisz i masz super humor to na następny dzień masz bardzo niskie wymagania co do świata - wystarczy że jest cisza, spokój portfel klucze i telefon niezgubione a do jedzenia super rosołek i kompletnie nie masz żadnych rozterek egzystencjalnych, jest w pytę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: w piciu ważna jest systematyczność i konsekwencja, wola walki. A nie, szukanie wymówek, że ja dziś nie piję, bo mi się nie chce, albo, że nie piję dalej, chcę do domu, wolę spać, czy że dzieci coś chcą, albo niebieska karta.
  • Odpowiedz