Wpis z mikrobloga

Szkoda że europejskie lewaki nie są w stanie unieść się ponad swoją „moralność” a polskie prawaki ponad antysemityzm.

W starciu z islamem lepiej jest nam popierać Izrael i tyle.

Jak z ich celownika znikną Żydzi to następnym celem jesteśmy my. I tak samo będziemy ganiani po lotniskach xD
Nie mam żadnych rozważań moralnych związanych z tym konfliktem bo to frajerstwo. Muzułmanie nigdy wam takich rozważań nie zaoferują a to oni mają potencjał na #!$%@? społeczne Europy.

Więc niech Izrael realizuje swoje cele i na kolejne dekady zgarnia #!$%@? muzułmanów z całego świata.
#izrael
  • 14
@Kantar: dokładnie, dla nas to jest sytuacja win-win. Muzułmanie kierują swój gniew na Izrael i winią ich za wszystko. Zachód ma pretekst żeby zacząć się "niedopasowanych cywilizacyjnie" muzułmanów pozbywać od siebie. Izrael jest włócznią w boku tych wszystkich islamskich gównokrajów i trzyma ich w strachu przed zrobieniem czegokolwiek, będąc przyczółkiem USA na Bliskim Wschodzie.
@Kantar: Tak, tak. A może niech ci ludzie sobie żyją spokojnie na ziemi na której żyją od pokoleń? Rozumiem że jedofilia czy inny żydkizm i kompleks polaczka mocny ale prawda jest taka że żydzi okupują im kraj i stworzyli system represji nie widziany od 1939 na świecie. Niemcy mieli co do nich rację, trzeba zatrzymać tę karuzelę #!$%@? i wywalić żydów na ich część Palestyny. Widzę że ADL/IDF czy kij wie
@Kantar: A wiesz głąbie że jako sojusznik Izraela przyjmujesz także cały damage i #!$%@? radykalow spośród 2 miliardów muzumałnow gotowych się na tobie zemścić? I ciebie żadne wojska nie ochroniia ani kopuły przed fanatykiem. My nie jesteśmy żadnym celem jeśli Żyd Soros nam tu fanatyków ich nie sprowadzi bo siedzimy na swojej ziemi a nie cudzej. Póki władze społeczeństwa nie zdradza możemy im pomachać przez granice
@masaj: czcze gadanie, w sensie że ktoś tam się spruł w internecie czy mediach, kontra wściekły turban strzelający do cywili i to nie gdzieś na tym ich zwierzęcym, arabskim, bliskim wschodzie, tylko w centrum europejskiego miasta, no biczplis.

Wolę 10x wysłuchać jakiegoś pejsa, jak tam mu się coś wydaje, niż być raz postrzelony przez amatora zwierząt gospodarskich, bo pojechałem na mecz czy poszedłem do klubu, albo poleciałem na koncert
@tellet ktoś się tam spruł…a natanjahu to kim #!$%@? jest? Mój antysemityzm jest wprost proporcjonalny do tego jako oni maja stosunek do Polski…wiec #!$%@? im na matulę.