Wpis z mikrobloga

#rdr2 Wróciłem parę dni temu do kowboja w celu dogolenia czego nie zrobiłem po zakonczeniu ostatniej rozgrywki, pozostało wbić dwa trofea i zbadać i oskórować pięć zwierząt z Guarmy. Wszystko cacy, zrobiłem glitch i dostałem się Johnem ponownie na Guarmę wytropiłem, zbadałem, oskórowałem wszystkie węże boa. Trofki wleciały i w kompendium nadal widnieje 559/560. No to nic wyczytałem że skalny toporek jest w #reddeadonline kupiłem plusa specjalnie pod to zrobiłem wprowadzenie i ide w miejsce gdzie to gówno ma być a tam oczywiście tego nie ma, ponownie czytam na innej stronie jak ten szajs zdobyć a tam że muszę odpalić GTAO zrobić jakaś aktywność i dopiero wtedy w RDO mi się on pojawi. Podupcyło erke chyba. Nie kupie ponownie GTA V dla samej brońki. Nie fair zagranie.
  • 4
@arinkao: O kurczę, dzięki za komplement () Przyznam szczerze że tak zauroczyłem się RDR2 że od początku było w planach zrobienie co tylko gra ma do zaoferowania ale przez taki bzdet jak ten toporek gdzie nie da się go zdobyć (bo jak chcesz to se kup inny nasz tytuł) to trochę taki niewidzialny plaskacz w twarz jest wypłacony ze strony rockstara ale o czym
@PeriodFromVaginax9: O dziekuje, też miło. Gram nadal na PC póki co się nie nudzę choć bez bandy to tak średnio. Gdzie ten jest toporek?
edit: Już wiem gdzie jest. Bezsensu to zrobili, przynajmniej nie powinni zaliczać go do kompendium albo wymyslić inny sposób na zdobycie, np. 100 golda :)