Wpis z mikrobloga

@Bogaty_grubas średnia wieku populacji to 20 lat. Po prostu ruchają się szybciej niż izrael robi im holokaust. Jeśli spojrzeć na fakty to hitler też nie dał by rady spalić takiej ilości żydów jak oni sami twierdzą w piecach gdyby piece pracowały 24/7, więc i izraelczycy nie utrzymują tempa ludobójstwa
  • Odpowiedz
@memento_mori niestety nie mam ich pod ręką, ale są gdzieś ukryte w internecie. Ktoś policzył jak długo się spala ciało, pomnożył x 6 milionów, podzielił przez ilość pieców i wyszło że gdyby działały 24/7 bez przerw, bez czyszczenia kominów, cały czas mając zapas paliwa i cały czas mając wkład w postaci zwkłok to ta liczba jest wyższa niż czas trwania ww2. A piece miały przerwy, psuły się, nie miały zapasów zwłok. Do
  • Odpowiedz
@kmiclowsky: hmm no na słowo Ci nie uwierzę, a tak na szybko to myślę, że naraz mogło się palić więcej niż jedno ciało, a i też nie każda ofiara kończyła w piecu, część kończyła w dołach
  • Odpowiedz
@memento_mori wybierz się kiedyś na wycieczkę do obozu zagłady. 2 ciała się nie zmieszczą do pieca. Sprawdziłem koszerne źródła które mówią o 250000 ofiar dziennie. Ciekawe ile to ciał na sekundę by musiało być ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@memento_mori rzetelne zostały nazwane antysemickimi i zniknęły z internetu, jak każda rzecz która nie pasuje do narracji przedsiębiorstwa holokaust.

Ja nie mówię że holokaustu nie było. Mówię że wyolbrzymili liczby licząc polaków za żydów, a polaków będącymi żydami nie wliczając do polskich strat. Marginalizują naszą tragedię żeby ich liczby wyglądały lepiej
  • Odpowiedz
@memento_mori oddaję że ślepy jestem i przeczytałem dziennie zamiast miesięcznie

Według szacunków profesora Stone’a tylko w ciągu stu dni w okresie od sierpnia do października 1942 roku Niemcy wymordowali 1,47 miliona Żydów. Do takiego natężenia zbrodni nie dochodziło nawet podczas ludobójstwa w Rwandzie, dotychczas uważanego za najbardziej krwawe (według obliczeń w szczytowym momencie miesięcznie ginęło tam 243 300 ofiar).


https://twojahistoria.pl/2019/01/05/skala-zbrodni-podczas-holokaustu-byla-nawet-dziesieciokrotnie-wieksza-niz-przypuszczano/

Nadal w obozach było po kilka, nie kilkaset pieców. Przynajmniej to pamiętam
  • Odpowiedz