Wpis z mikrobloga

@zbyszko17: jak chcesz godzinę dłużej posiedzieć w pociągu, to możesz wziąć pierwszy z brzegu non-PKP pociąg- jakieś "TLK gnuj" albo inny relacji dupawcipie do wsi zadupiemałe, to z uwagi na opóźnienia możesz siedzieć nawet godzinę xD
@swango: wiadomo, zmiana rozkładu jest niemożliwa, bo przecież jakby to wyglądało, gdyby mieli wpisać o której godzinie przyjedzie xD
KOMPUTERY ODRA BY SIĘ SPALIŁY XDDDDD
Dobrze, że lotniska tak nie działają, bo byś miał na holdingu 20 samolotów kręcących kółka nad lotniskiem xD
@Lukki no ale ludzie mają swoje plany poukładane pod konkretny rozkład, lepiej #!$%@?ć te 5 osób co jeździ pociągiem o 3 w nocy niż wszystkich w dzień

ja jeżdżę regularnie pociągami i wolę jak rozkład jest niezmieniony
pod konkretny rozkład,


@swango: wiadomo, przecież wpisanie w tabelkę "02:30 czasu zimowego" to w kolei coś niemożliwego, bo tabelka została określona wzorem z roku 1863 i jest nie do ruszenia, żeby tam coś wpisać.

No i wiadomo że w XXI wieku ludzie to debile i dalej jadą na mechanicznych zegarkach bez synchronizacji czasu oraz papierowych kalendarzach, więc gdyby im wpisać o której godzinie którego czasu gdzie będzie pociąg, to byłoby nie
@tellet sraken pierdaken nie obchodzi mnie ciężki los tych dwóch pasażerów co zamiast spać to jeżdżą nocnym pociągiem.

W niedzielę mam pociąg o 17:30 nieważne czy jest czas letni czy zimowy i chcę żeby tak zostało.

A numeracja miejsc jest #!$%@?, na szczęście w apce mogę sobie kupić bilet na konkretne miejsce (korytarz/środek/okno) i nie muszę nic w głowie przeliczać.
@swango: No to wiadomo, że W NIEDZIELĘ PO ZMIANIE CZASU, O 17:30 TO JAKI TO MOŻE BYĆ CZAS? UTC-8? XDDD
Bo mnie się wydaje, że to dalej będzie 17:30, zgodna z obowiązującym tego dnia czasem xD

To na kolei transsyberyjskiej muszą stać godzinę przy każdym przekroczeniu strefy czasowej xD

Jak coś sobie planujesz np. w połowie października, na jego koniec, to też np. idziesz do kina godzinę wcześniej i czekasz