Wpis z mikrobloga

Warto też pochwalić sędziego za dzisiejszych mecz. Można gdzieś tam dywagować czy powinien dać żółtą kartkę w jednej czy drugiej sytuacji, ale poza tym nie wpłynął na wynik spotkania. Po jednej potencjalnej sytuacji na odgwizdanie karnego (Tchouameni przewracający bodajże Araujo i Araujo wbiegający w Camavingę), ale ja bym raczej nie zagwizdał w żadnej z tych okazji. Warto o tym wspominać, bo to nie jest codzienność w Hiszpanii.
#realmadryt #mecz
  • 10
@emel1: Podobna sytuacja też była, gdzie Araujo chwytał w polu karnym przeciwnika, a potem na niego upadł. Sytuacje bardzo podobne, w obu przypadkach nie było gwizdka.
Najlepsi są kutaloniarze gdzie walą stop klatkę i nazywają to chwytem nelsona, gdzie tak naprawdę w całej akcji, po prostu tam była położona ręka, a nie żaden chwyt xD
@extaza161: wiadomo kutaloniarz here, dla mnie te obie sytuacje do puszczenia i tyle, nie bawmy się w jakieś #!$%@? wyciąganie skrinszotów jak mówisz, głąby są wszędzie i będą, nie wygrasz z tym i po Twojej stronie i mojej, dlatego z fartem i widzimy się jak Jude straci forme :D
@emel1: Zacznijmy od tego, że oni mają gówno do gadania w kwestii sędziowania, w momencie kiedy wyszło na jaw, że płacili sędziemu przez wiele lat. Płacili, nawet sami nie wiedzą za co.
@emel1: Widać że kutaloniec xD Nigdzie nie napisałem że niby wiem. Ten żałosny klubik miał się wytłumaczyć z tych płatności, to zarząd nie potrafił powiedzieć za co. Po 2 tygodniach nagle powiedzieli że za jakieś raporty. Zaś zapytani oto jakie raporty i czy je pokażą, przez miesiąc gówno pokazali. "Więcej niż klub"
Prokuratura jeśli nie ma żadnych poszlak, czy dowodów, nie wszczyna żadnego śledztwa.
@extaza161:No ja kutaloniec jak pisałem nothing new, piszesz, że ktoś tam coś płacił czyli wiesz chyba ta? Ja się nie zamierzam z Tobą kłócić bo ja nic nie wiem na ten temat, a Ty chyba też. "Prokuratura jeśli nie ma żadnych poszlak, czy dowodów, nie wszczyna żadnego śledztwa" ? Czyli co sam ktoś się ma sprzedać? Nie wiem #!$%@? czy ja jestem głupi czy już średnio rozumiem o czym #!$%@? qmplu