Wpis z mikrobloga

Moje kuponiki na dzisiejsza gale + po zdaniu o każdym typie zagranym... :

#1 kupon
Grachała wygra przed czasem
Gocha - Nikita : Koniec w 1 rundzie : TAK
Denis Labryga wygra
Ako: 2.90 - Stawka: 100zł - Wygrana: 255.20zł

Każdy widzi jak fatalnie wygląda Sosnowski, a dodając do tego że walka w małych rękawicach to skończy się to dla niego podobnie jak ostatnie dwie walki Kasjusza bez balonów. Gocha ma kondycje na 20 sekund, a pewnie skończy się to po pierwszym ciosie na wątrobę. Denis w k1 powinnien sobie poradzić z Minda który jest przeciętnym zawodnikiem. Młodość + Mobilność powinna tutaj wystarczyć.

#2 kupon
Super Mario wygra
Najman - Lizak: Koniec w 1 rundzie : NIE
Dragon - Remi : Koniec w 1 rundzie : TAK
Legia - Stal : Legia wygra
Ako: 8.10 - Stawka: 50zł - Wygrana: 356.40zł

Skrzypas wyglądał fatalnie na media treningu przez kontuzje jego ciosy nie będą nic ważyć, kondycyjnie też dużo słabszy od Maria będzie. Wydaje mi się że gadki lizaka o wymianach i pójściu na całość w 1 rundzie to mitomania. Spodziewam się w tym pojedynku uciekania przed Najmanem i bezpieczne punktowanie. Remi pokazał na gromdzie że bić się boi więc pójdzie od razu w przeciwnika i pewnie szybko ubije Alberta. Legia przełamała się w czwartek europejskich pucharach więc teraz czas na ligę bo góra tabeli ucieka, przyjezdza słabiutka Stal.

#3 kupon
Laluna - Bobek : Koniec w 1 rundzie : TAK
Super Mario - Skrzypas : Mniej niż 2.5 rundy
Najman - Lizak : Lizak wygra
Ako: 4.80 - Stawka: 50zł - Wygrana: 211.20zł

Większości walk kobiet można stawiać domy że skończy pojedynek na punkty ale tutaj uważam że Laluna wjedzie i rozjedzie przeciwniczkę. W drugim pojedynku uważam że więcej niż 2.5 rundy nie zobaczymy, waga ciężka, Mario obali i skończy pewnie w 1 rundzie. Lizak powinien na spokojnie wypunktować Marcina.

#4 kupon
Karwat - Fericze : Fericze wygra
Kurs: 4.58 - Stawka: 50zł - Wygrana: 201.52zł

Faworytem w tym pojedynku jest Karwat ale kurs zdecydowanie przesadzony na Fericze który od kilku lat jest w ciągłym treningu, a został zlekceważony przez KO które zgotował mu Szeliga. Według mnie może tu paść niespodzianka..

#famemma #cloutmma
  • 10
ja bym tak gohy nie skreślał, tosia jak biła się z mumią dziennikarską to skończyło się dla niej źle, mumia jest z dobrego domu i takiego czegoś jak praca fizyczna nie doświadczyła, a goha pewnie zanim się tak rozchlała na dobre to pracowała gdzieś i jebniecie w tych łapach ma i praktyke na garbatym
@Jax89: Ja co prawda stawiam dłuższe tasiemki, ale prawie wszystkie twoje typy mam gdzieś poupychane. Też mi się wydaje, że Mario może to ugrać wbrew kursom, liczę na niespodziankę z Fericze, Gruchały z Albertem to nawet nie potrafię sobie wyobrazić, że to może skończyć się inaczej niż KO, no i Lizak też raczej powinien sobie poradzić. Tylko walki bab nigdzie nie wrzucałem, chociaż zgadzam się, że przebieg pewnie będzie taki, że
Wywołany do tablicy odpowiadam. W Fortunie wycofali walkę Nikity, ale też bym tak stawiał. Właściwie na zbiorczym postawiłem 90 % tego co masz w 1,2,3. Labryga win, są fajne kursy. Minda ma atuty, ale młodość wygra. To samo Gruchała-Sosnowski. Tutaj z tym rozbiciem Alberta jest kiepsko i zaskoczę się jak to wyjdzie poza 1 rundę. Wystarczy go trochę jak Różański w boksie przyatakować szybko, ale to moje zdanie. Jedyne co ten Super
  • 0
@Sylwiusz89: Z piłki wykorzystałem teraz promocje "Dokładka" i postawiłem :
Ruch Chorzów 1X , Pogoń - Jaga: Obydwie strzela gola , Juventus wygra , Lech Poznań X2 , Benfica wygra. Ako: 5.69 - Stawka: 50zł - Wygrana: 250.36zł