Wpis z mikrobloga

@Kremufka2137: Serio poszedł siedzieć. Podobno na 3 lata za jakiś rozbój. Nie pamiętam kiedy dokładnie poszedł siedzieć, ale na pewno jakiś czas po śmierci majora w czasie trwania wakacji, chyba w lipcu. Na tym kanale co mu jacyś ludzie prowadzą są nawet jego listy z więzienia.

Już z rok będzie jak szkolnej nie śledzę, tyle co tu coś czasem przeczytam.

Powiem ci że już nie ma czego śledzić, a tag ledwo
@Teutonic_Reich: czyli widzę, że zupełną martwica się zrobiła.
Myślałem, że geremek cały czas siedzi w domku drewnianym bo sporadycznie widuje na zdjęciach jakiegoś menelaosa, ale w tej sytuacji wnioskuję, że to nie on. Wnioskuję, że knur kolejne castingi na współlokatorów robi.
Dobrze się musiał wtedy #!$%@?ć na minę Geremek albo jakiś diabelnie stary był ten wyrok (może myslal, że już przedawniony, rozbój to chyba z 15 lat się przedawnia) bo nie
Myślałem, że geremek cały czas siedzi w domku drewnianym bo sporadycznie widuje na zdjęciach jakiegoś menelaosa, ale w tej sytuacji wnioskuję, że to nie on.


@Kremufka2137: Od czasu gangrenka to już chyba 3 z kolei menel siedzi na szkolnej, bo rotacja jest spora, część się wyłamuje z mieszkania z knurem albo knur wywala z domku. Wszystkie te menele to takie zwykły pijaki bez charakteru, nudni w #!$%@?. Kogoś takiego jak łoś
@Teutonic_Reich: zdawało mi się, że jeszcze on to może był ciutke lubiany, zwłaszcza, że mówisz, że jego następcy wypadają jeszcze bardziej blado niż on sam. Czytając jakieś posty między wierszami miałem też wrażenie, że sporadycznie zdążyło mu się postawić Knurowi, ale cholera wie, nie zagłębiałem się, filmu z udziałem Geremka nie widziałem chyba żadnego, podobnie jak z udziałem któregokolwiek z jego następców. Już nawet Kinga nie oglądam.
Centrala to już chyba
Centrala to już chyba doi konona jak tylko może bo wie, że nie zostało mu zbyt wiele.

@Kremufka2137: To prawda. Próby dojenia jak się da są ogromne, od roku trwa wielka walka o wyświetlenia, ktoś od lateksów wykopał nawet dół w stylu "grób" byleby robić sztuczną aferę. Ogólnie upadek totalny, jakość kontentu nam serwowanego jest na poziomie zerowym + wszystko ocenzurowane.

zdawało mi się, że jeszcze on to może był ciutke