Wpis z mikrobloga

iPhone to super sprawa. Dałem za niego 4500 PLN a on chodzi gorzej niż xiaomi. Problem z esimem, aparat wyłącza się podczas robienia zdjęcia, kiedyś blackscreen, i najgorsze, gubi ciagle zasięg i internet za granica, szuka cały czas sieci… podczas gdy służbowy xiaomi redmi 9a za zasrane 300 zł chodzi i przełącza się bez żadnej zwłoki. Śmiechu warte. Następnym razem dwa razy się zastanowię zanim kupię coś od jabłuszka. #iphone #xiaomi #zycietruckera
  • 16
  • Odpowiedz
  • 21
@Knamga te wszystkie problemy które wymieniłeś.. przez 7 lat użytkowania iPhone nie miałem ani razu, ani jednego takiego problemu xd
  • Odpowiedz
@wezsepigulke gdyby większość ludzi miała takie problemy jak wyżej opisano to iPhone nie sprzedawały by się tak dobrze i byłby hejt duży.. Chłop może dostał wadliwą sztukę? Nie wiem. Powinien zanieść do serwisu, coś zrobić a nie narzekać i czekać aż samo się naprawi. Ja mogę na androida też ponarzekać - 2 lata i już nie ma takiej wydajności jak po wyjęciu z pudełka
  • Odpowiedz
  • 0
Imho flagowiec samsunga > flagowiec iphone, jabluszka ssą paukę, chyba ze posiadasz inne urzadzenia apple
  • Odpowiedz