Wpis z mikrobloga

#olx #januszeolx #kiciochpyta

Czy ktoś może mi wyjaśnić czego ludzie oczekują pytając mnie, osobę prywatną, o to jaka gwarancję rozruchową oferuje w ramach sprzedaży używanych części ze swojego kompa? Mam podpisać umowę sprzedaży zasilacza za 100zl? xD czy wystarczy odpisać, że gwarantuje, że działa, bo juz tracę cierpliwość xD
  • 4
  • Odpowiedz
@PrzyczajonaMamba nie znają prawa, myślisz że jakiś Janusz 70 IQ który całe życie przepracował w jednym kołchozie bo nic innego robić nie umie będzie znał prawa konsumenta? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze wszystko kupował z gwarancją to od ciebie też jej wymaga, tylko nie wie że to nie dotyczy osób prywatnych. Dla niego te 100 zł to może też być sporo hajsu, nie każdy może przepalić lekką ręką
  • Odpowiedz
@cutecatboy coś w tym jest, a najlepsze jest to że przecież jak zapłacisz przez olx/allegro to ja muszę czekać tydzień ja płatność, żeby kupujący mógł otworzyć spór czy coś, co oczywiście im piszę, ale zawsze to jest moment w którym chłop wyświetla i nie odpisuje xD na szczęście została mi tylko karta graficzna, obudowę to chyba za darmo wystawie i zorganizuje o nią igrzyska śmierci
  • Odpowiedz
@PrzyczajonaMamba nie rób tego. Ja już się nauczyłem żeby nie wystawiać niczego za darmo, jak ludzie widzą „za darmo” to zlatują się największe odpady, jakieś patusy, madki, menele itp. Do mnie właśnie przyszedł jakiś jebiący menel odebrać filiżanki, dałem mu je i kazałem #!$%@?ć bo się bałem, że sąsiedzi wyjdą i pomyślą że jakieś szemrane interesy z menelami prowadzę xD wystaw choćby za jakąś symboliczną kwotę, serio nawet jakieś grosze typu 10
  • Odpowiedz