Wpis z mikrobloga

Siema, chciałbym trochę przerobić swojego peugota 307 (1.4 8v -hatchback), celem jest przeżyć w nim długi czas w podróży, myślę że z pół roku po całej Europie, szczególnie południe Europy i zachód.
Kwestia ogrzewania postojowego oraz jakiś panel na dach plus akumulatory, a może zamontować drugi alternator??? wyspać się w nim może wyśpię...
Myślicie że jest to wykonalne?
Myślę też nad jakimś busem mniejszym (np. Kangoo, sprinter, transporter) ale wtedy wszystko musiałbym dodatkowo przesunąć w czasie :/
#samochody
#mechanikasamochodowa
#motoryzacja
  • 6
@sberatel: Dam radę normalnie, w jednym miejscu podkładam tylko mały materac w bagażniku :)
Jak mam do późna pracę czasami to zamiast jechać do domu kilkadziesiąt km tylko po to żeby rano znów wracać to śpię w aucie, higiena też łatwo duży baniak z wodą, z tym że jest niestety zimna, dlatego zależy mi na ogrzewaniu postojowym ale auto mam na benzynę więc trochę utrudniona sprawa bo bym musiał ropę do
@agareas: jakbyś wkładał dodatkowy akumulator to nie bierz akumulatora rozruchowego bo ona słabo znoszą rozładowanie. To zastosowań tego typu kompery łódki stosuje się akumulatory Deep cycle.