Wpis z mikrobloga

Mirki!
#!$%@? mnie co raz bardziej współpraca z podwykonawcami. Działam w marketingu, ale korzystam z fotografów i kamerzystów zewnętrznych.

Chciałbym sam zacząć robić foto i video. Teraz pytanie, czy kupować aparat i kamerę czy jest na rynku sprzęt, który jest 2w1.

Nagrania głównie w formacie 9:16 na media społecznościowe. Niestety iPhone nie ogarnia tak dobrze wszystkiego.

#fotografia #marketing #video #aparaty
  • 6
  • Odpowiedz
@30062018: większość sensownych bezlusterkowców można określić dziś jako hybrid camera - dobre do foto i wideo. Załóż sobie budżet na sprzęt i poczytaj recenzje aparatów które wypatrzysz.
  • Odpowiedz
@30062018 dobry też jest sprzęt Panasonica np S2, albo GH6, tyle, że wiesz, że głupio ten wpis wygląda skoro nie znasz się w ogóle na temacie?

Coś jak "#!$%@? mnie współpraca z majstrami, poleci ktoś jakąś dobrą packę do gładzi i młotowiertarkę?"

Poza aparatem potrzebujesz też zależnie od scenariusza oświetlenia, stojaki, gimbale, zestaw szkieł zależnie od sytuacji. To nie są tanie rzeczy jak się zsumuje całość.
A i jeszcze umiejętności xD
  • Odpowiedz
  • 0
@sidhellfire statywy, oświetlenie, gimbale mam. Lightrooma ogarniam od wielu lat. Obróbkę video też. Fot i video robię wiele ale tylko smartphonem. Wiem co masz na myśli, ale to też nie aż tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz