Wpis z mikrobloga

Mirrrrrreczki!

Tag #losujgre obserwuje już 26 osób! Dla mnie, jako autora tegoż to niemały sukces, oby było nas więcej, bo to w mirkach jest siła!

A jak wielka to siła ukazuje Wasza twórczość, a w tym przypadku twórczość mireczka @only który poświęcił swój czas i włożył sporo trudu i pracy w to, aby nam losującym graczom było łatwiej! Stworzył on bowiem stronę, dzięki której każdy z Was, KAŻDY posiadający konto Steam może bawić się razem z nami, bez żmudnego numerowania swoich gier, bowiem wystarczy od dziś wejść, kliknąć losuj i voila - z Waszego konta, w sposób losowy zostanie wybrane jedna gra!

http://losujgre.tk/

Tak, to owa strona, za którą @only zasługuje na gromkie brawa i podziękowania z naszej strony, bo zrobił to bezinteresownie, z własnej i nieprzymuszonej woli, jako ułatwienie dla nas - dziękujemy!

I korzystając ze strony, która stworzył właśnie losuję kolejną grę z mojego konta Steam, którą jest:

Deadly Premonition: The Director's Cut

Korzystajcie, grajcie i pod naszym tagiem dzielcie się opiniami o grach!

#steam #gry
  • 19
@wysuszony: Z tym pytaniem do @only ale wydaje mi się, że może być problem... Poza tym trochę by było wtedy na stronie naśmiecone, a raczej tego nie chcemy więc ciężko mi doradzić w tej sprawie :( Chyba że się da coś tam jeszcze dodać, ale to już nie moja działka.
@wysuszony: Z wymaganiami byłby ten problem, że to Ty byś musiał wpisać parametry swojego komputera, To by było dosyć kłopotliwe dla użytkownika, bo sama modyfikacja skryptu byłaby dosyć prosta.

Może rok wydania? To nie jest głupie.

Chociaż... niektóre gry z 2014 mają mniejsze wymagania niż takie z 2007...
@only: rok wydania też ciężko, bo jest sporo gier, które mają niskie wymagania, a były wydane ostatnio (Hotline Miami, Don't Starve, albo DN3D: Megaton Edition - Data wydania: 20 Mar 2013).

Edit: a może dać możliwość własnoręcznie zaznaczyć z których gier ma losować? Wtedy zaznaczasz to co wiesz, że zadziała.
@Denial94: Przy kilkuset pozycjach uważam, że bardzo przydatna opcja. Ale nikt Ci nie każe korzystać. Prawdopodobnie rozwinę trochę pomysł, żeby współpracował z "wyzwaniem" @frikuu