Wpis z mikrobloga

Niech ktoś wytłumaczy - jak prostej babie - skąd nagle taki wysryw antyszczepionkowców na wykopie? Jakieś wpisy w gorących, wszyscy rzucają się sobie do gardeł, brakuje tylko wszechobecnych czarmanderów... O co chodzi? Przyszły nowe dyrektywy z centrali, czy jak?
  • 13
  • Odpowiedz
@mala_mi_1977: ja tam widziałem jedynie w 2020/21 bojówki covidobrygad by w 2022 nagle się rozpłynąć. To jest dopiero podejrzane
Ale mam z tego bekę

Zabrakło ich, gdzie oni są?

Przecież gdyby mnie oni spotkali w rzeczywistości to by mnie zabili gołymi rękami za wątpienie w skuteczność szczepionki i całą pandemię.
Co się stało z tymi ludźmi? Są tak mało stabilni i zmieniają poglądy w tydzień czy raczej zmieniło się zlecenie?
  • Odpowiedz
@mala_mi_1977: nic się nie pojawiło "nagle" i nie ma żadnej centrali; centrala mówiła, żeby się szczepić jak co, a wszyscy, którzy nie ufali Pfizerowi, czyli firmie, która zapłaciła najwięcej odszkodowań przez swoje wadliwe produkty w historii ludzkości byli nazywani foliarzami; szczepionki na covid nie były testowane placebo, zostały przepchnięte w trybie natychmiastowym, niespotykanym nigdy wcześniej na taką skalę, a skutki uboczne (czasem bardzo intensywne) były ignorowane (wliczone w koszty robienia biznesu)
  • Odpowiedz
ja tam widziałem jedynie w 2020/21 bojówki covidobrygad by w 2022 nagle się rozpłynąć. To jest dopiero podejrzane

Ale mam z tego bekę


@TakiSobieLoginWykopowy: te "covidbrygady" ponosiły trochę maseczkę, trochę posiedziały w domu, zaszczepiły się i dawno zapomniały o wirusie. Tylko banda odklejonych szurów ciągle grzeje temat i dygocze ze strachu przed śmiertelną szprycą.
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy: te "covidbrygady" ponosiły trochę maseczkę, trochę posiedziały w domu, zaszczepiły się i dawno zapomniały o wirusie. Tylko banda odklejonych szurów ciągle grzeje temat i dygocze ze strachu przed śmiertelną szprycą


@bacaa90: nikt za zmyśloną pandemię nie został jeszcze rozliczony, nikt za wciskanie ludziom nieprzetestowanej szczepionki nie został rozliczony.

Ci zapominający to zwykli pożyteczni idioci których aktywizuje się odpowiednim medialnym przekazem.

Oni tam sobie żyją swoim życiem, wcale nie zmadrzeli
  • Odpowiedz
skąd nagle taki wysryw antyszczepionkowców na wykopie


@mala_mi_1977: nagły? oni są tutaj już od paru lat, myślę że skończyły im się inne teorie spiskowe więc wrócili do swojego ulubionego tematu
  • Odpowiedz
zmyślona pandemia z ponad 40k ofiar na koncie w samej Polsce xD Idź tam szurze obejrzyj jeszcze jakiś filmik z żółtymi napisami.


@bacaa90: i nagle te starsze osoby cudownie przestały umierać na inne grupy.

Najlepsze jest to, że że od wybuchu wojny w Ukrainie nagle pandemii nie ma!!!! Nagle nikt nie umiera na covida, nagle nie ma nadmiarowych zgonów, nagle nie musimy nosić maseczek, można wychodzić do lasu, do knajpy po
  • Odpowiedz