Wpis z mikrobloga

czytam, dla mnie to dość lakoniczne, zwlaszcza ze to gazeta wroclawska.


@pasta_alla_carbonara: Loakoniczne moze i tak. Ale nie zaswicila sie lampka jak napisali ze "nie bylo potrzeby ewakuacji"? Zastepy wyjasnily sytuacje?

Jak nie ewakuowali to raczej grubo nie bylo. Nie wiem co to gazeta wroclawska i jakie maja opinie. Ale chyba tak by nie klamali?

"Pożar rozpoczął się od kontenera ze śmieciami, stojącego przy schronisku "Dom Śląski", a następnie przeniósł się
  • Odpowiedz
"Pożar rozpoczął się od kontenera ze śmieciami, stojącego przy schronisku "Dom Śląski", a następnie przeniósł się na elewację. Sytuacja początkowo wyglądała dosyć groźnie."


@gorzki99: tych informacji jeszcze nie bylo, jak wklejałem linka, musieli edytować artykuł ;)
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara: Nie che sie licytowac :) Nie o to chodzi. Najwazniejsze ze dom caly :)
Nie byles pierwszy ktory to wrzucil. Jak zobaczylem pierwszy wpis to odpalilem kamerki i widze ze rzeczywiscie sie pali. To zapodalem siorce bo znamy ten dom dosc dobrze. A potem zaczalem szukac artykulow i znalazlem ten sam co Ty wkleiles. Ale za cholere nie jestem pewien czy byl przed updatem czy po updacie. I potem siorka
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara: reasumując to co czytam (xD) - dobrze, że DŚ cały. Wszyscy odetchnęliśmy z ulgą. To, że się palił może i było na wyrost, bo z dalszego opisu wygląda jakby popielniczka jebła na ziemię, no ale dobrze, że DOM ŚLĄSKI CAŁY! Można się rozejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz