Wpis z mikrobloga

#odyn u #korsir najgorsze jest to druciarstwo i zbieranie śmieci oraz skąpstwo xD te gadki ze robi busa dla siebie i chce zadbac o kazdy detal,ale zamiast porzadnych czesci np okna dedykowanego do jego rozwiazania,kupuje jakies tanie zamienniki i z wykorzystaniem smieci dobudowuje calosc
  • 10
  • Odpowiedz
@OdcienZieleni tutaj nie o cenę chodzi tylko o bezpieczeństwo i fakt, że takie okna nie rzucają się w oczy. Sknerstwo w busie to przeszłość bo YT dobrze idzie i mogę budować normalnie.
  • Odpowiedz
W tytule filmu z wklejania okna wielkimi literami TANIO i KOMBINOWAĆ. Wcześniej narzekanie, że oryginalne kosztują za dużo więc by oszczędzić będą zamienniki. Jaki proces myślowy zaszedł od czasu TANIO do momentu w którym chodzi o bezpieczeństwo?
Myślę, że następne będzie, że bus stoi bo się sezonuje.
  • Odpowiedz
  • 17
@Korsir: Tymczasem złodziej: hmm kamper w którym ktoś może spać i mogę z niego #!$%@?ć w najlepszym wypadku garnki vs samochód majstra który śpi pewnie #!$%@? w domu a w aucie z lenistwa zostawił komplet elektronarzędzi milwaukee.

Bezpieczeństwo +1
  • Odpowiedz
@Korsir: Ja nie wiem co wy razem z odynem macie z tym maskowaniem, że to nie kamper. Ogromny solar na dachu wcale nie zdradza, że to kamper xD. Potencjalny złodziej bardziej zainteresuje się normalnym busem niż takim, w którym świeci się światełko i ktoś się krząta.
  • Odpowiedz
@aloz: @bbul44 bo przykładowo w takiej Chorwacji kamperowanie na dziko jest nielegalne i są za to srogie mandaty, a taki blaszak mniej zdradza, że ktoś w nim mieszka niż kamper. Fakt faktem ja jakbym budował busa pod kampera to na pewno bym nie robił z niego blaszaka incognito z amazona bo bałbym się właśnie, że ktoś się do niego włamie jak będę spał.
  • Odpowiedz
@Korsir: Kojarzysz TruckerHiob? Aktualnie tematyka jego kanału na YT jest zbliżona do Twojego, a mianowicie budowa i upgrade kampera. W przeszłości mega dużo osób (chyba nawet więcej niż jego budowę kampera) oglądało filmy w trasy i pracy, które nagrywał jako kierowca trucka.
Nie myślałeś o tym, żeby podjąć pracę kierowcy? Kiedyś tym się chyba zajmowałeś, a tak byś trochę zdywersyfikował źródła dochodu: praca + YT + content z trasy +
  • Odpowiedz