Wpis z mikrobloga

ostatnio 40-latka robiła mi gałę. wydawało mi się, że w takim wieku powinno się mieć jakiekolwiek pojęcie o tej czynności. a ona tak mocno go ssała i pocierała ręką, że jedyne co mi sprawiała, to ból. #rozowepaski #seks
  • 21
  • Odpowiedz
  • 30
@ardan95 Tak ma to ma wyglądać. Z #!$%@? ma być wiatrak xD Wcześniej małolaty Ci go tylko całowały w końcówkę, to się nie czuj zdziwiony. To Ty byłeś jej dziwką, a nie odwrotnie xD
  • Odpowiedz
@ardan95: różne są kobiety, ja miałem 40 latkę, która w ogóle nie chciała robić loda xD ale, że też bardzo dobrze się trzymała i lubiła anal, więc jakoś to przez chwilę trwało.
  • Odpowiedz
spróbować innych bo różne są


@ardan95: Niemożliwe że nie lubisz czterdziestek, na pewno na jakieś jakieś gówniane trafiałeś serio jakie super co ty gadasz źle trafiłeś. Powie ci, źle trafiłeś inne spróbuj a ja ci załatwie inne, nie da się nie lubić czterdziestek, co ty gadasz inne musisz spróbować bo różne są
  • Odpowiedz
@ardan95: wiem po mojej matce, sztywna i słabo ssie - jeśli nie była odpalona wtedy i nie zebrała doświadczenia, to nagle tego nie zacznie robić, musiałaby mieć motywacje (być ruchana na stałe przez trenera)
  • Odpowiedz