Wpis z mikrobloga

@KwasneMleko: nie no kur** nóż w kieszeni się otwiera,a pilot w ekranie telewizora ląduje. Miał zadanie zrobić pompki, a pokazywał jak sie rucha kolege. I jak najbardziej nie ma co go porównywać do młodszych czy do kobiet,bo wszyscy są bardziej męscy i sprawni niż on. Sprawnie jedynie to on osrywa swoją dupe
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: śmiesznyś i żałosnyś sroszek, a teraz wróćmy do tematu piłki nożnej, gdzie pokazujesz osiągi za czasów kiedy ci gile z nosa wystawały, i co? wtedy porównanie dziecka do dorosłego mężczyzny by sobie połechtać chorego ego jest Ok tak?
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: To trzeba miec tupet i manipulatorskie zdolnosci bez jakiejkolwiek moralnosci by tak odbijac pileczke. Obawiam sie, ze wiele osob przyzna mu racje. I o ile zwrot "robic cos jak BABA" rzeczywiscie jest chamskie i utrwalajace zle stereotypy, o tyle porownanie ze dorosly MULTIsportowiec wykonuje dosc podstawowa aktywnosc jak dziecko nie jest juz niczym zlym (w mojej opinii ofc). No ale zawsze mozna wrzucic do jednego wora kobiety i dzieci
  • Odpowiedz
  • 2
@czerwonolica: ja się nie znam, ale jak będzie na tym swoim multisporcie robił wyciskanie żołnierskie w taki sam sposób jak robił w hotelu to za kilka lat jego kręgosłup (fizyczny) powie papa - ciężko potwierdzić, ale imo wygląda na duży przeprost pleców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisałem kręgosłup fizycznyy, bo moralnego to ten wsiur już dawno nie ma
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: No wygladalo to tragikomiecznie. Jak nie ma sie sily w klacie to tak to wlasnie pokracznie wyglada. Mogl chociaz zapytac czy moze zrobic tzw. damskie pompki, ale to tez by chyba byla obraza kobiet (i bezbronnych dzieci!).
  • Odpowiedz
@GdziesTamChcem: @KwasneMleko jak znowu zobaczyłam ten typowy dla niego pseudofilozoficzny i pretensjonalny bełkot to już chciałam coś napisać, bo myślenie rezonerskie, szczególnie w jego wykonaniu, działa na mnie jak czerwona płachta na byka, ale lepiej od was wszystkich wyżej już się nie da nazwać tego co on tam odstawiał XD
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: do niego nie dociera, że ludzie drwia z tych pompek, bo zostały uznane przez Dursi i tylko dlatego miał dobry wynik w konkurencji...(pomijam ze przypierdzielil się do Pawła że nogę wystawił za linie i życzył Wojtkowi połamania nóg)
  • Odpowiedz
robił wszystko jak łamaga ostatnia,ok nie każdy musi być super sportsmenem ,
ale jak widzieliśmy w doopie to miał bo i tak prawie wygrał,
skąd on ten dobry czas załapał co ? widać nawet zszokowany biedny stoper Dupsi ze strachu przyspieszył ,
i pokazał co nakazał braciszek Szczocha
żenada
  • Odpowiedz
Porusza się jak baba, nosi babskie kolczyki, strzela fochy, nie umie robić pompek, piłuje ciągle paznokcie. W średniowieczu mężczyźni czuliby się bardziej pokrzywdzeni porównaniem do Srocha, niż do kobiety.
  • Odpowiedz