Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#pracabaza

Lubie swoją pracę fizyczna. Pracuję w dużej fiemie produkcyjnej i zajmuję w niej samodzielne stanowisko na jednym z etapów produkcji. Mam nad sobą przełożonych którzy kompletnie nie mają pojęcia o mojej dziedzinie. Pracę zacząłem o 6 i do 10 kompletnie nic nie robiłem, to znaczy zrobiłem sobie kawe, śniadanie, przejrzałem neta no i dwójka w pracy też była. O 10 rozpocząłem swoją prace i skończyłem ją o 10:20 :) Teraz znów do 12:30 będę się obijał, i od 12:30 do 13 tez cos zrobię i będę czekał na 14 żeby isc do domu. Dniówka wleci w wysokości 320 brutto. Może nie jest to jakoś duzo, ale za nic nierobienie, to spoko pensja. Jako, że po pracy mam mnóstwo energii i czasu, to dorabiam sobie u tescia na stolarni przy meblach na wymiar. Tam już jednak eden się konczy i trzeba cos robić, ale lubie dłubać przy meblach, to lubie tam dorabiać, a kasa z tego tez spoko. Wiadomo, ze zieciowi teściu więcej zapłaci niż obcemu, bo jak sam mówi "swojemu daję" Pozdrawiam wszystkich którzy też lubią swoją pracę.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1